Світовий теніс / Кубок Девіса

Кубок Девіса. Південна Корея вперше перемогла, програвши два перші поєдинки, Фінляндія дебютує у фінальному турнірі після матчу з Аргентиною

Стали відомі всі переможці кваліфікації фінального турніру Кубка Девіса

ХОРВАТІЯ (1) 3-1 АВСТРІЯ
Рієка, Хорватія / Hard - Rebound Ace, Indoor

Борна Чорич - Денніс Новак 6:3, 7:5
Борна Гойо - Домінік Тім 6:3, 7:6(2)
Іван Додіг/Нікола Мектич - Александер Ерлер/Лукас Мієдлер 3:6, 6:7(11)
Борна Чорич - Домінік Тім 7:6(3), 6:2
Домінік Тім програв четвертий матч поспіль цього року і поки не виграв жодної зустрічі. Австрієць зіграв за свою збірну вперше з 2019 року. Борна Чорич зрівняв рахунок у протистоянні з Тімом (3-3) і виграв шостий одиночний матч поспіль за свою національну збірну.

ЧИЛІ 3-1 КАЗАХСТАН (7)
Ла Серена, Чилі / Clay - Clay, Outdoor

Крістіан Гарін - Тимофій Скатов 1:6, 3:6
Ніколас Джаррі - Олександр Бублик 6:2, 6:2
Томас Барріос Вера/Алехандро Табіло - Андрій Голубєв/Олександр Недовєсов 6:4, 7:5
Крістіан Гарін - Олександр Бублик 6:4, 3:6, 6:3

Лідер чилійської збірної Крістіан Гарін після поразки в перший день, приніс переможне очко своїй команді в другий день. Олександр Бублик програв восьмий матч поспіль - це найдовша серія поразок у його професійній кар'єрі.

ПІВДЕННА КОРЕЯ - БЕЛЬГІЯ (8)
Сеул, Південна Корея / Hard - DecoTurf, Indoor

Квон Сун Ву - Зізу Бергс 6:1, 4:6, 6:7(6)
Хон Сон Чхан - Давид Гоффен 4:6, 2:6
Нам Джі Сон/Сон Мін-гю - Сандер Жиль/Йоран Вліген 3:6, 6:1, 6:3
Квон Сун Ву - Давид Гоффен 3:6, 6:1, 6:3
Хон Сон Чхан - Зізу Бергс 6:3, 7:6(4)

Південна Корея вперше в історії здобула перемогу, після поразки у двох перших матчах. Квон Сун Ву обігравши Давида Гоффена, перервав шестиматчеву серію перемог бельгійця, який приїхав до Сеула, після виграшу титулу на домашньому "челленджері".

Еміл Руусуворі - Педро Качин 7:5, 6:3
Отто Віртанен - Франсіско Серундоло 3:6, 6:3, 6:7(3)
Гаррі Хеліоваара/Еміл Руусуворі - Максимо Гонсалес/Андрес Молтені 7:6(5), 4:6, 6:4
Еміл Руусуворі - Факундо Баньїс 7:5, 6:1

Збірна Фінляндії вперше зіграє у фінальному турнірі Кубка Девіса в новому форматі. Лідер фінської команди Еміл Руусуворі приніс три переможні очки своїй збірній.

ПОРТУГАЛІЯ 1-3 ЧЕХІЯ (12)