Монпельє. Бублик програв дев'ятий матч поспіль, Умбер не зміг завершити поєдинок, після падіння в другому сеті

На турнірі АТР у Монпельє завершилися всі матчі першого кола
Open Sud de France - ATP 250
Монпельє, Франція • 6-12 лютого • хард (зал) • €630,705
Чинний чемпіон: Олександр Бублик (Казахстан)

Перше коло

Грегуар Баррер (Франція) - Олександр Бублик (Казахстан, 6) 6:4, 6:7(12), 7:6(3)
Еміл Руусувуорі (Фінляндія, 7) - Мікаель Імер (Швеція) 6:4, 6:0
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 5) - Уго Умбер (Франція, WC) 1:6, 7:6(2), відмова

Грегуар Баррер зрівняв рахунок у протистоянні з Олександром Бубликом (2-2), зігравши проти нього вперше з 2020 року. Бублик програв уже дев'ятий матч поспіль, він не може виграти з жовтня минулого року. Нагадаємо, що минулого року представник Казахастану виграв у Монпельє титул. Баррер у другому колі зіграє проти Ніколоза Басилашвілі. Тенісисти двічі грали один з одним і здобули по одній перемозі.

Уго Умбер отримав неприємну травму на тай-брейку другого сету, після падіння під час розіграшу. Француз не зміг завершити поєдинок і знявся після закінчення партії. Після матчу француз повідомив, що перелому найімовірніше немає і він сподівається, що результати обстеження будуть позитивними.

Друге коло

Артур Фіс (Франція, WC) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 4) 6:3, 6:4
Яннік Сіннер (Італія, 2) - Мартон Фучович (Угорщина) відмова

18-річний Артур Фіс, який вперше грає в основній сітці турніру АТР, здобув другу поспіль перемогу над суперником із топ-50. Нагадаємо, що в першому раунді Фіс завдав поразки Рішару Гаске. У чвертьфіналі французький тенісист зіграє проти переможця матчу Алехандро Давидович-Фокіна - Кентен Аліс.