Кордова. Серундоло-молодший переміг Шварцмана, Барріос-Вера вперше зіграє у чвертьфіналі турніру ATP

На ґрунтовому турнірі АТР 250 в Аргентині відомі учасники чвертьфіналу
Cordoba Open - ATP 250
Кордова, Аргентина • 6-12 лютого • ґрунт • $713,495
Чинний чемпіон: Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія)

Друге коло

Хуан Мануель Серундоло (Аргентина, WC) - Дієго Шварцман (Аргентина, 1) 7:6(6), 6:1
Уго Дельєн (Болівія, Q) - Гвідо Пелья (Аргентина, WC) 6:3, 6:4
Себастьян Баєс (Аргентина, 4) - Лучано Дардері (Італія, Q) 6:3, 6:4
Томас Барріос Вера (Чилі, WC) - Бернабе Сапата Міральяс (Іспанія) 5:7, 6:4, 6:3
Жуан Соуза (Португалія) - Крістіан Гарін (Чилі) 7:5, 7:6(6)
Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія, 3) - Душан Лайович (Сербія) 6:4, 2:6, 6:2
Федеріко Корія (Аргентина, 6) - Марко Чеккінато (Італія) 6:3, 3:1 відмова
Франсіско Серундоло (Аргентина, 2) - Федеріко Дельбоніс (Аргентина, Q) 6:3, 3:6, 7:5

Хуан Мануель Серундоло вперше в кар'єрі обіграв суперника з топ-30. Екс-8-а ракетка світу Дієго Шварцман (№28 АТР) програв десятий з одинадцяти останніх зіграних матчів. Єдину перемогу аргентинець відсвяткував у першому колі Australian Open проти українця Олексія Крутих. Серундоло у чвертьфіналі зіграє проти болівійця Уго Дельєна. Для 21-річного аргентинця це буде другий чвертьфінал на рівні АТР - 2021 року він дійшов до цієї стадії тут же в Кордові та згодом виграв титул.

25-річний Томас Барріос Вера вперше зіграє у чвертьфіналі турніру АТР. Суперником чилійця стане четвертий сіяний Себастьян Баєс, якому він програв усі три очні поєдинки 2021 року. Баєс дійшов до чвертьфіналу на рівні АТР уперше з липня минулого року.

Франсіско Серундоло поступався 2:5 у вирішальному сеті в поєдинку проти Федеріко Дельбоніса і відіграв один матчбол у десятому геймі на прийомі. Подаючи на матч у 12-му геймі Серундоло зміг здобути перемогу лише з шостого матболу. У чвертьфіналі суперником другого сіяного буде Федеріко Корія.