Лінц. Векич стане суперницею Саккарі в 1/4 фіналу, Таусон перемогла Джорджі

На турнірі WTA в Австрії відомі усі учасниці чвертьфінальних матчів
Лінц, Австрія • 6-12 лютого • хард (зал) • $259,303
Чинна чемпіонка: Алісон Ріск-Амрітрадж (США)

Донна Векич (Хорватія, 5) - Медісон Бренгл (США) 6:3, 6:1
Клара Таусон (Данія, LL) - Каміла Джорджі (Італія) 1:6, 6:3, 6:4
Петра Мартич (Хорватія, 6) - Алісон ван Ейтванк (Бельгія) 6:4, 6:7(5), 7:6(3)
Анна-Лена Фрідсам (Німеччина, Q) - Ангеліна Калініна (Україна, 4) 6:3, 7:5
Далма Галфі (Угорщина, Q) - Єва Лис (Німеччина, WC) 6:4, 3:6, 6:3

Донна Векич всьоме зіграє проти Марії Саккарі в рамках WTA-туру. Минулого сезону вона обіграла грекиню на турнірі у Сан-Дієго. Загалом в активі хорватки п'ять перемог у семи зустрічах із Саккарі (5-2, ще один матч був на турнірі ITF).

Клара Таусон вдруге обіграла Камілу Джорджі. Тенісистки зустрічалися у 2021 році на турнірі WTA у Ліоні (також хард у залі) у чвертьфіналі. Тоді датчанка стала чемпіонкою змагань.

Далма Галфі відігралася з рахунку 1:3 у вирішальному сеті і вдруге у кар'єрі вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. Вперше їй це вдалося у 2021 році на ґрунті у Будапешті.

Чвертьфінальні пари: Саккарі - Векич, Таусон - Мартич, Потапова - Фрідсам, Галфі - Вондроушова.

Додано HomeAlone:  10/02/23 09:34  Переглядів: 1 363   Рейтинг:: 0