Кордова. Рамос-Віньолас продовжує захист титулу, Дельєн уперше зіграє в півфіналі на турнірі ATP

Результати чвертьфіналів на турнірі АТР 250 в Аргентині
Cordoba Open - ATP 250
Кордова, Аргентина • 6-12 лютого • ґрунт • $713,495
Чинний чемпіон: Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікація - одиночний розряд - парний розряд

Чвертьфінал

Уго Дельєн (Болівія, Q) - Хуан Мануель Серундоло (Аргентина, WC) 6:7(5), 6:4, 6:0
Себастіан Баєс (Аргентина, 4) - Томас Барріос Вера (Чилі, WC) 6:1, 3:6, 6:1
Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія, 3) - Жуан Соуза (Португалія) 6:4, 2:6, 6:1
Федеріко Коріа (Аргентина, 6) - Франсіско Серундоло (Аргентина, 2) 6:3, 3:0 відмова

29-річний Уго Дельєн із п'ятої спроби подолав чвертьфінальну стадію на змаганнях АТР. Болівієць уперше з 2020 року зіграв на цій стадії та вдруге цього року переміг Хуана Мануеля Серундоло (загальний рахунок протистояння 2-2). У півфіналі суперником Дельєна буде ще один аргентинець - Себастіан Баєс. У 2021 році Баес здобув перемогу в їхньому очному поєдинку на "челенджері" Консепсьйоні.

Альберт Рамос-Віньолас продовжує захист титулу в Кордові. Іспанець виграв на кортах цього турніру вже сьомий матч поспіль. Рамос-Віньолас у Кордові перервав свою серію поразок із шести матчів поспіль і далі зіграє проти Федеріко Корії, який виграв свій восьмий поєдинок поспіль.