Роттердам. Оже-Альяссім успішно почав захист титулу, Гуркач за три години вперше переміг Баутісту Агута

На турнірі АТР 500 у Нідерландах тривають матчі першого кола
Роттердам, Нідерланди • 13-19 лютого • хард (зал) • €2,224,460
Чинний чемпіон: Фелікс Оже-Альяссім (Канада)

Гійс Броувер (Нідерланди, WC) - Марк-Андреа Хюслер (Швейцарія) 6:3, 7:5
Таллон Грікспор (Нідерланди, WC) - Мікаель Імер (Швеція, Q) 7:6(7), 7:5
Олександр Звєрев (Німеччина, 4) - Квон Сун-Ву (Південна Корея) 6:4, 7:6(4)
Грегуар Баррер (Франція, Q) - Давид Гоффен (Бельгія) 6:0, 7:6(3)
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 3) - Лоренцо Сонего (Італія) 6:2, 6:3
Губерт Гуркач (Польща, 5) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія) 7:5, 6:7(7), 7:6(4)

Фелікс Оже-Альяссім зіграв перший матч, після поразки в четвертому колі Australian Open. Канадський тенісист вдруге за дві зустрічі обіграв Лоренцо Сонеґо і наступний матч проведе проти француза Греґуара Баррере, який цьогоріч уже здобув 13 перемог у 17 матчах і виграв титул на "челленджері".

Олександр Звєрев уперше з 2018 року зіграє в другому колі турніру в Роттердамі. За вихід у чвертьфінал він гратиме проти Таллона Грікспора, у якого виграв 2021 року на Вімблдоні. Тенісист із Нідерландів цього сезону виграв титул АТР у Пуні та здобув 9 перемог у 10 зіграних матчах.

Губерт Гуркач за три години обіграв Роберто Баутіста Агута. Це перша перемога поляка в четвертому матчі проти іспанського тенісиста. У другому сеті Хуркач втратив три матчболи на тай-брейку другого сету і не подав на матч за рахунку 5:4 у вирішальному матчі. На вирішальному тай-брейку поляк програв два перших розіграші, після чого виграв шість м'ячів поспіль і довів поєдинок до перемоги. У другому колі Хуркач зустрінеться з болгарином Григором Димитровим, якому програв обидва очних поєдинки.

Додано admin:  14/02/23 20:00  Переглядів: 1 389   Рейтинг:: 0