Буенос-Айрес. Алькарас 15-й раз зіграє в півфіналі турніру ATP, Варильяс здобув другу перемогу в кар'єрі над суперником із топ-20

На турнірі АТР 250 в Аргентині відомі всі учасники півфінальних матчів
Argentina Open - ATP 250
Буенос-Айрес, Аргентина • 13-19 лютого • ґрунт • $711,600
Чинний чемпіон: Каспер Рууд (Норвегія)

Чвертьфінал

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Душан Лайович (Сербія, Q) 6:4, 6:2
Бернабе Сапата Міральяс (Іспанія) - Франсиско Серундоло (Аргентина, 5) 6:3, 6:7(4), 6:3
Хуан Пабло Варильяс (Перу, Q) - Лоренцо Музетті (Італія, 3) 6:4, 6:4
Кемерон Норрі (Велика Британія, 2) - Томас Мартін Етчевері (Аргентина) 5:7, 6:0, 6:3

Карлос Алькарас вдруге за дві зустрічі переміг Душана Лайовіча і знову не віддав йому жодного сету. Екс-перша ракетка світу проводить свій перший турнір у цьому сезоні. 19-річний іспанець зіграє свій 15-й півфінальний матч і боротиметься за 10-й вихід у фінал. Суперником Алькараса буде його співвітчизник Бернабе Сапата Міральяс. Тенісисти раніше по разу обіграли один одного в очних поєдинках.

Хуан Пабло Варильяс вдруге в кар'єрі переміг суперника з топ-20 і вперше зіграє в півфіналі турніру АТР. Перуанець виграв у Буенос-Айресі вже п'ять матчів, не програвши жодного сету. За вихід у фінал Варильяс зіграє проти 12-ї ракетки світу Кемерона Норрі.

Кемерон Норрі вдруге цього року зіграє в півфіналі турніру АТР. На початку січня британець дійшов до фіналу в Окленді. Для екс-восьмої ракетки світу це буде 21-й півфінал у кар'єрі, в якому він боротиметься за 13-й фінал на рівні АТР.

Додано admin:  18/02/23 09:20  Переглядів: 1 269   Рейтинг:: 0