Буенос-Айрес. Алькарас виграв титул на своєму першому турнірі в сезоні

19-річний іспанський тенісист став переможцем турніру ATP 250 у столиці Аргентини
Argentina Open - ATP 250
Буенос-Айрес, Аргентина • 13-19 лютого • ґрунт • $711,600

Фінал
Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 2) 6:3, 7:5

Вигравши перший сет, Алькарас лідирував із рахунком 5:2 у другій партії, але не зумів подати на матч у дев'ятому геймі. Іспанець взяв свою подачу за рахунку 5:5 і зробив вирішальний брейк на наступній подачі суперника.

Карлос Алькарас здобув четверту перемогу в п'ятому матчі проти Кемерона Норрі і завоював свій сьомий титул АТР у кар'єрі (п'ятий на ґрунті). 19-річний іспанець став четвертим гравцем, який виграв сім титулів АТР до досягнення 20-річного віку (з 1990 року). Більше за Алькараса змогли виграти тільки Рафаель Надаль (16) і українець Андрій Медведєв (8).

ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ:
R1: BYE
R2: Ласло Дьєре (Сербія) 6:2, 4:6, 6:2
QF: Душан Лайович (Сербія, Q) 6:4, 6:2
SF: Бернабе Сапата Міральяс (Іспанія) 6:2, 6:2
FR: Кемерон Норрі (Велика Британія, 2) 6:3, 7:5

Нагадаємо, що Карлос Алькарас зіграв свій перший турнір у сезоні, відновившись після травми м'язів преса, якої він зазнав на "Мастерсі" в Парижі наприкінці минулого року, і пошкодження ноги, отриманого перед австралійською серією. Титул в Аргентині приносить іспанцеві $95,305 призових і 250 рейтингових очок.

Кемерон Норрі програв другий фінальний матч у сезоні (Окленд) і дев'ятий за кар'єру (чотири титули). Британець заробив у Буенос-Айресі $55,595 призових і 150 рейтингових очок.