Світовий теніс / WTA

Дубай. Фернандес стане суперницею Швьонтек, Кирстя врятувала матчболи на шляху до другого кола

На турнірі WTA 1000 в ОАЕ продовжуються матчі першого раунду
Dubai Duty Free Tennis Championships - WTA 1000
Дубай, ОАЕ • 19-25 лютого • хард • $2,788,468
Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія)

Лорен Девіс (США, LL) - Жиль Тайхманн (Швейцарія) 6:4, 4:6, 6:3

Лейла Фернандес у другому колі зіграє проти Іги Швьонтек і спробує взяти у польки реванш за поразку на початку сезону в Аделаїді. Нагадаємо, минулого тижня Швьонтек захистила титул на турнірі WTA 500 у Досі.

Сорана Кирстя відіграла два матчболи на тай-брейку другого сету і зуміла відігратися у вирішальному сеті, поступаючись з рахунком 1:4. Румунка перервала серію із чотирьох поразок.

Додано HomeAlone:  20/02/23 16:06  Переглядів: 1 263   Рейтинг:: 0