Світовий теніс / WTA

Дубай. Кіс перемогла п'яту ракетку світу, Крейчикова та Квітова зіграють у третьому колі

На турнірі WTA 1000 у Дубаї відбувається третій ігровий день
Dubai Duty Free Tennis Championships - WTA 1000
Дубай, ОАЕ • 19-25 лютого • хард • $2,788,468
Чинна чемпіонка: Олена Остапенко (Латвія)

Друге коло

Ангеліна Калініна (Україна) - Даяна Ястремська (Україна, Q) 5:7, 6:2, 6:3
Кароліна Плішкова (Чехія) - Марія Саккарі (Греція, 6) 6:1, 6:2
Медісон Кіс (США) - Каролін Гарсія (Франція, 4) 7:5, 6:4
Вікторія Азаренко (-, 15) - Аманда Анісімова (США) 4:6, 6:4, 7:6(5)
Кароліна Мухова (Чехія) - Сорана Кирстя (Румунія) 6:4, 7:6(6)
Джесіка Пегула (США, 3) - Вікторія Томова (Болгарія, Q) 6:2, 5:7, 6:1
Барбора Крейчикова (Чехія) - Дар'я Касаткіна (-, 7) 6:4, 4:6, 7:5
Петра Квітова (Чехія, 12) - Юлія Путінцева (Казахстан) 6:4, 6:4

Медісон Кіс вчетверте за п'ять матчів обіграла Гарсію і вперше з серпня минулого року перемогла суперницю з топ-5. Тоді американка була сильнішою за Ігу Швентек у Цинциннаті.

Барбора Крейчикова відіграла чотири матчболи, поступаючись до цього з рахунком 5:3 у вирішальному сеті. Чешка взяла реванш у Касаткіної за поразку на старті сезону в Аделаїді. Далі Крейчикова зіграє із Петрою Квітовою. Для тенісисток це буде перша зустріч.

Додано HomeAlone:  21/02/23 15:00  Переглядів: 1 418   Рейтинг:: 0