Новини / Світовий теніс

Ріо-де-Жанейро. Норрі та Галан вийшли до другого кола, Алькарас і Фоніні не дограли свої матчі через дощ

На турнірі АТР 500 у Бразилії зіграно майже всі матчі першого кола
Rio Open presented by Claro - ATP 500
Ріо-де-Жанейро, Бразилія • 20-26 лютого • грунт • $2,178,980
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Перше коло

Хуан Пабло Варильяс (Перу, SE) - Уго Гастон (Франція, Q) 7:5, 6:4
Даніель Елаї Галан (Колумбія) - Педро Качін (Аргентина) 7:6(4), 6:4
Франсіско Серундоло (Аргентина, 4) - Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) 4:6, 6:3, 6:3
Кемерон Норрі (Велика Британія, 2) - Хуан Мануель Серундоло (Аргентина, LL) 7:5, 6:1

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Матеус Алвес (Бразилія, WC) 6:4, 5:3 перервано через дощ
Томас Мартін Етчевері (Аргентина) - Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія, 7) 7:5, 3:4 перервано через дощ
Фабіо Фоніні (Італія) - Томас Барріос Вера (Чилі, Q) 6:2, 5:2 перервано через дощ

Додано admin:  22/02/23 09:40  Переглядів: 1 243   Рейтинг:: 0