Світовий теніс / WTA

Мерида. Лінетт здійснила камбек, обігравши Осоріо, Стівенс виграла перший матч у сезоні

На турнірі WTA у Мексиці завершилися матчі стартового раунду
Merida Open Makron - WTA 250
Мерида, Мексика • 20-26 лютого • хард • $259,303

Перше коло

Магда Лінетт (Польща, 1) - Каміла Осоріо (Колумбія) 6:7(2), 7:5, 6:2
Панна Удварді (Угорщина) - Юле Німаєр (Німеччина) 7:6 (1), 7:6 (5)
Ребека Петерсон (Швеція, Q) - Надя Подороска (Аргентина) 6:3, 7:5
Аліша Паркс (США) - Фернанда Контрерас Гомес (Мексика) 7:6(7), 3:6, 7:5
Ван Сіньюй (Китай) - Еліна Аванесян (-, Q) 1:6, 6:2, 6:3
Катержина Синякова (Чехія, 4) - Леся Цуренко (Україна, Q) 7:5 (відмова)
Варвара Грачова (-, LL) - Тетяна Марія (Німеччина) 3:6, 6:4, 6:2
Слоан Стівенс (США, 2) - Леолія Жанжан (Франція, Q) 6:1, 6:3

Магда Лінетт у другому сеті програвала з рахунком 5:2, після чого виграла п'ять геймів поспіль, при цьому відігравши два матчболи суперниці. Полька взяла реванш у Осоріо за поразку в 2021 році на турнірі в Чарльстоні.

Слоан Стівенс перервала серію з чотирьох поразок і здобула першу перемогу в цьому сезоні. Востаннє американка вигравала матч у жовтні минулого року, коли вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 1000 у Гвадалахарі.

Пари суперниць у другому колі: Лінетт - Удварді, Петерсон - Паркс, Макнеллі - Волинець, Біррелл - Ван Сіюй, Коччаретто - Ван Сіньюй, Бонавентюр - Сінякова, Джорджі - Паррісас Діас, Грачова - Стівенс.

Додано HomeAlone:  22/02/23 11:00  Переглядів: 1 394   Рейтинг:: 0