Марсель. Вавринка знову переміг Гаске і другий тиждень поспіль зіграє у чвертьфіналі турніру ATP

Підсумки третього ігрового дня на турнірі АТР 250 у Марселі
Open 13 Provence - ATP 250
Марсель, Франція • 20-26 лютого • хард (зал) • €784,830
Чинний чемпіон: Андрій Рубльов (-)

Перше коло

Мікаель Імер (Швеція) - Раду Албот (Молдова) 6:3, 7:6(5)
Артур Фіс (Франція, WC) - Роман Сафіуллін (-) 6:4, 6:3

Друге коло

Бенжамен Бонзі (Франція) - Максим Крессі Крессі (США, 5) 6:7(5), 6:4, 6:3
Олександр Бублик (Казахстан) - Грегуар Баррер (Франція) 6:4, 6:2
Стен Вавринка (Швейцарія) - Рішар Гаске (Франція, 7) 4:6, 7:5, 6:2

Стен Вавринка другий тиждень поспіль переміг Рішара Гаске і зрівняв рахунок у їхньому очному протистоянні - 3:3. Швейцарець поступався сетом і брейком, але зумів завершити поєдинок своєю перемогою за 2,5 години ігрового часу. Швейцарець проведе другий чвертьфінал цього року і зіграє з переможцем зустрічі Яннік Сіннер (Італія, 2) - Артур Фіс (Франція, WC). Нагадаємо, що саме Сіннеру Вавринка програв минулого тижня в Роттердамі.