Доха. Маррей виграв тригодинну битву зі Звєревим, чинний чемпіон турніру програв у другому колі

На турнірі в Досі визначаються учасники чвертьфінальної стадії
Qatar ExxonMobil Open - ATP 250
Доха, Катар • 20-26 лютого • хард • $1,485,775
Чинний чемпіон: Роберто Баутіста Агут (Іспанія)

Друге коло

Андрій Рубльов (-, 1) - Таллон Грікспор (Нідерланди) 1:6, 6:1, 7:6(6)
Їржі Легечка (Чехія) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) 6:2, 7:6(2)
Енді Маррей (Велика Британія, WC) - Олександр Звєрев (Німеччина, 4) 7:6(5), 2:6, 7:5
Александр Мюллер (Франція, Q) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 8) 6:2, 6:4
Крістофер О'Коннелл (Австралія) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія) 3:6, 7:6(5), 6:4
Данило Медведєв (-, 3) - Ліам Броді (Велика Британія, Q) 6:3, 6:3
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 7) - Квон Сун Ву (Південна Корея) 6:3, 6:2
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 2) - Джейсон Кублер (Австралія) 4:6, 6:1, 6:4

Енді Маррей вчетверте за п'ять матчів обіграв Олександра Звєрева. Британець другий матч на цьому турнірі виграв у вирішальному сеті, у першому колі він відіграв три матчболи Лоренцо Сонего. Загалом Енді Маррей цього року здобув чотири перемоги, усі у вирішальному сеті та двічі рятував матчболи. У чвертьфіналі британський тенісист зіграє проти француза Александра Мюллера (№170 АТР), для якого це буде дебютний чвертьфінал на рівні АТР.

Крістофер О'Коннелл уперше в сезоні переміг суперника з топ-30 і втретє в кар'єрі зіграє у чвертьфіналі турніру АТР. Австралієць програвши перший сет, поступався 3:5 у другій партії, але не дав іспанцеві подати на матч і дістатися до матчболів. Нагадаємо, що Баутіста Агут - чинний чемпіон турніру в Досі. У чвертьфіналі О'Коннелл зіграє проти Данила Медведєва.

Додано admin:  22/02/23 23:00  Переглядів: 1 978   Рейтинг:: 0