Ріо-де-Жанейро. Алькарас успішно почав захист титулу, Шварцман встановив особистий антирекорд на ґрунті

Підсумки третього ігрового дня на турнірі АТР 500 у Бразилії
Ріо-де-Жанейро, Бразилія • 20-26 лютого • грунт • $2,178,980
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Матеус Алвес (Бразилія, WC) 6:4, 6:4
Фабіо Фоніні (Італія) - Томас Барріос Вера (Чилі, Q) 6:4, 6:4
Душан Лайович (Сербія) - Дієго Шварцман (Аргентина, 5) 6:1, 6:4
Себастіан Баєс (Аргентина, 6) - Томаз Беллуччі (Бразилія, WC) 6:3, 6:2
Альберт Рамос-Віньолас (Іспанія, 7) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) 5:7, 6:4, 6:4
Бернабе Сапата Міральєс (Іспанія) - Жауме Мунар (Іспанія) 6:3, 7:5

Карлос Алькарас вчора дограв свій матч першого кола, який був перерваний через дощ у вівторок. Іспанець виграв шостий матч поспіль після свого повернення в тур і в другому колі зустрінеться з Фабіо Фоніні, якого обіграв на цьому турнірі в торішньому півфіналі. Нагадаємо, що Алькарас - чинний чемпіон змагань у Ріо-де-Жанейро.

Дієго Шварцман уперше в кар'єрі програв п'ять матчів поспіль на ґрунті. Аргентинець не може виграти на цьому покритті з липня минулого року, коли дійшов до чвертьфіналу в Бостаді. Після поразки від Френсіса Тіафо в третьому колі минулорічного US Open, екс-восьма ракетка світу виграв лише 1 із 13 зіграних матчів. Поразка від Душана Лайовича стала для Шварцмана другою в їхньому п'ятому очному поєдинку.