Доха. Маррей знову виграв у трьох сетах, Легечка вперше переміг гравця топ-5

На турнірі АТР 250 у Катарі відомі учасники півфінальної стадії
Доха, Катар • 20-26 лютого • хард • $1,485,775
Чинний чемпіон: Роберто Баутіста Агут (Іспанія)

Чвертьфінал

Їржі Легечка (Чехія) - Андрій Рубльов (-, 1) 4:6, 6:4, 6:3
Енді Маррей (Велика Британія, WC) - Александр Мюллер (Франція, Q) 4:6, 6:1, 6:2
Данило Медведєв (-, 3) - Крістофер О'Коннелл (Австралія) 6:2, 4:6, 7:5
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 2) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 7) 6:4, 7:6(5)

Енді Маррей зіграє в півфіналі турніру АТР вперше з червня минулого року. Екс-лідер світового рейтингу проведе 99-й півфінал на рівні АТР-туру. Британець виграв свій п'ятий матч у сезоні і, як і раніше, всі перемоги здобуває у вирішальному сеті. Наступним суперником Маррея стане чех Їржі Легечка.

Їржі Легечка провів четвертий матч проти суперника з топ-5 і здобув першу перемогу. Чех уперше в цьому сезоні і вдруге в кар'єрі дійшов до півфіналу на змаганнях АТР. Минулого року він поступився на цій стадії Стефаносу Циципасу в Роттердамі.

Фелікс Оже-Альяссім вчетверте зіграв проти Алехандро Давидовича Фокіни і здобув четверту перемогу. Канадець уперше в цьому зіграє в півфіналі й боротиметься за вихід у фінал проти Данила Медведєва, якому програв усі п'ять очних поєдинків, зокрема минулого тижня в Роттердамі.