Світовий теніс / WTA

Мерида. Лінетт пройшла в 1/4 фіналу після відмови Удварді, Стівенс здійснила камбек у другому колі

На турнірі WTA у Мексиці відомі всі чвертьфіналістки
Merida Open Makron - WTA 250
Мерида, Мексика • 20-26 лютого • хард • $259,303

Друге коло

Магда Лінетт (Польща, 1) - Панна Удварді (Угорщина) 6:0, 2:5 (відмова)
Ребекка Петерсон (Швеція, Q) - Аліша Паркс (США) 6:4, 6:2
Катержина Синякова (Чехія, 4) - Ісалін Бонавентюр (Бельгія) 6:0, 7:5
Слоан Стівенс (США, 2) - Варвара Грачова (-, LL) 5:7, 6:2, 7:6(5)

Ребекка Петерсон взяла реванш у Паркс за поразку в грудні минулого року у фіналі турніру WTA 125 в Андоррі. За вихід до півфіналу шведка посперечається з Магдою Лінетт. Полька програла у двох із трьох зустрічей із Петерсон.

Панна Удварді не змогла дограти матч після того, як підвернула ногу під час розіграшу.

Катержина Синякова вперше з вересня минулого року вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. Тоді чешка стала чемпіонкою у Порторожі. Далі суперницею чешки стане Елізабетта Коччаретто, якій вона поступилася у попередньому сезоні у Будапешті.

Слоан Стівенс відігралася з рахунку 3:0 у вирішальному сеті та у чвертьфіналі зіграє проти Каміли Джорджі. Раніше тенісистки зустрічалися п'ять разів і в трьох матчах сильнішою була італійка.

Додано HomeAlone:  24/02/23 12:36  Переглядів: 1 312   Рейтинг:: 0