Доха. Маррей відіграв п'ять матчболів Легечки і зіграє у фіналі

Експерша ракетка світу став першим учасником фінального матчу на турнірі АТР 250 у Катарі
Qatar ExxonMobil Open - ATP 250
Доха, Катар • 20-26 лютого • хард • $1,485,775
Чинний чемпіон: Роберто Баутіста Агут (Іспанія)

Півфінал
Енді Маррей (Велика Британія, WC) - Їржі Легечка (Чехія) 6:0, 3:6, 7:6(8)

Енді Маррей поступався у вирішальному сеті 3:5, після чого відігравши п'ять матчболів, два з яких на своїй подачі, зумів зрівняти рахунок. Британський тенісист продовжує неймовірну серію перемог у Досі - всі чотири матчі в Катарі він виграв у вирішальному сеті, водночас відігравши три матчболи в першому колі проти Лоренцо Сонего.

Енді Маррей зіграє у фіналі турніру АТР уперше з червня минулого року, коли поступився Маттео Берреттіні в титульному матчі змагань у Штутгарті. Загалом для експершої ракетки світу це буде 71-й фінал на рівні АТР, у якому він боротиметься за свій 47-й титул (перший із 2019 року).

Суперник Маррея по фіналу визначиться в протистоянні Фелікса Оже-Альяссіма і Данила Медведєва.