Світовий теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. Перселл виграв другий турнір поспіль, Штрікер повторив досягнення Ваврінки

Підсумки турнірів серії "челленджер", що проходили минулого тижня в Індії та Італії

Bengaluru Open - ATP Challenger Tour 100
Бенгалуру, Індія • 20-26 лютого • хард • $130,000

ФІНАЛ
Макс Перселл (Австралія, 155) - [2] Джеймс Дакворт (Австралія, 128) 3:6, 7:5, 7:6(5)
Макс Перселл втретє зіграв проти Джеймса Дакворта і здобув третю перемогу (другу цього року). 24-річний австралієць вшосте зіграв у фіналі турніру ATP Challenger Tour і виграв четвертий титул. Перселл другий тиждень поспіль перемагає на "челленджерах" в Індії, минулого тижня він став чемпіоном у Ченнаї. Титул у Бенгалуру приносить австралійському тенісистові $17,650 призових і 100 рейтингових очок. Новий ігровий тиждень він почне на 116-му місці (+39), що буде його новим особистим рекордом.

Citta' Di Rovereto - ATP Challenger Tour 75
Роверето, Італія • 20-26 лютого • хард (зал) • $73,000

ФІНАЛ
[2] Домінік Штрікер (Швейцарія, 153) - [3/WC] Джуліо Дзеппієрі (Італія, 127) 7:6(8), 6:2

20-річний Домінік Штрікер зіграв п'ятий фінал на "челленджерах" і виграв четвертий титул (перший цього року). Штрікер став другим швейцарським тенісистом, після Стена Ваврінки, який виграв чотири титули до настання 21 року. Успіх в Італії приносить Штрікеру €9,880 призових і 75 рейтингових очок. В оновленому рейтингу АТР він посяде 120-те місце (+11).

Додано admin:  26/02/23 20:30  Переглядів: 1 232   Рейтинг:: 0