Ріо-де-Жанейро. Норрі зробив камбек у матчі з Алькарасом і виграв свій п'ятий титул ATP

Британський тенісист став чемпіоном на турнірі ATP 500 у Бразилії
Rio Open presented by Claro - ATP 500
Ріо-де-Жанейро, Бразилія • 20-26 лютого • грунт • $2,178,980

Фінал
Кемерон Норрі (Велика Британія, 2) - Карлос Алькарас (Іспанія, 1) 5:7, 6:4, 7:5

Кемерон Норрі провів шостий матч проти Карлоса Алькараса і здобув другу перемогу. Британець уперше обіграв Алькараса на ґрунті.

Норрі, програвши перший сет, поступався 0:3 у другій партії, але зумів виграти чотири гейми поспіль і в підсумку перевів гру у вирішальний сет. Третій сет знову почався з лідерства іспанця (2:0) і знову британець видав успішну серію, цього разу вигравши три гейми поспіль. В 11-му геймі Норрі зробив ще один брейк на подачі іспанця, потім успішно подав на матч і завоював свій перший титул на турнірі категорії АТР 500.

27-річний Кемерон Норрі зіграв третій фінал цього року і завоював перший титул. Минулого тижня британець програв Карлосу Алькарасу на змаганнях АТР 250 у Буенос-Айресі. Норрі провів 18-й матч проти суперника з топ-5 світового рейтингу і здобув 6-ту перемогу.

Успіх у Ріо-де-Жанейро приніс Кемерону Норрі $376,620 призових і 500 рейтингових очок. У світовій класифікації британець піднявся на 12-те місце (+1). Карлос Алькарас заробив у Бразилії $202,640 призових і 300 рейтингових очок. Цього тижня він зберіг за собою другу сходинку в рейтингу АТР.