Дубай. Звєрев зіграє у чвертьфіналі вперше після травми на Ролан Гаррос, Сонего переміг дев'яту ракетку світу

Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди) - Мікаель Імер (Швеція) 3:6, 6:3, 6:3
Андрій Рубльов (-, 2) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) 1:6, 7:6(6), 7:6(3) відіграв 5 матчболів

Олександр Звєрев виграв два матчі поспіль на одному турнірі вперше з червня минулого року, коли в півфіналі Ролан Гаррос зазнав важкої травми гомілкостопа, через яку пропустив наступні пів року виступів. За вихід до півфіналу турніру в Дубаї німець зіграє проти італійського тенісиста Лоренцо Сонего, якого переміг 2021 року на "Мастерсі" в Монте-Карло.

Лоренцо Сонего втретє зіграв проти Фелікса Оже-Альяссіма і здобув першу перемогу. Італієць 20-й раз зіграв проти суперника з топ-10 і здобув четверту перемогу. Сонего вперше з січня минулого року зіграє у чвертьфіналі турніру АТР на харді, загалом для італійця це буде 18-й чвертьфінал у кар'єрі.