Світовий теніс / WTA

Остін. Неймовірний камбек Волинець, Стернс вперше вийшла до 1/4 фіналу у WTA-турі

Пейтон Стернс (США, WC) - Мір'ям Б'єрклунд (Швеція, WC) 6:3, 7:5

Слоан Стівенс здобула четверту перемогу у дев'яти матчах проти Вотсон і проведе другий чвертьфінал поспіль. Минулого тижня американка поступилася на цій стадії в Мериді майбутній чемпіонці турніру Камілі Джорджі. За вихід до півфіналу Стівенс посперечається з Варварою Грачовою, яку обіграла у Мериді у другому колі.

Кеті Волинець (№92) відіграла матчбол у вирішальному сеті, програючи з рахунком 5:0, і виграла сім геймів поспіль. Американка перервала безпрограшну серію Потапової, яка на початку лютого стала чемпіонкою на турнірі WTA у Лінці, і здобула другу у кар'єрі перемогу над суперницею з топ-30. У січні Волинець виявилася сильнішою за Вероніку Кудерметову на Australian Open.

Пейтон Стернс виграла 12-й матч поспіль. Перед виступом в Остіні американка перемогла на турнірах ITF W25 в Орландо та W60 у Ромі. Далі Стернс зустрінеться з Кеті Волинець, з якою грала у 2018 році на турнірі ITF W25 у Нормані та зазнала поразки. Для обох тенісисток це буде дебютний чвертьфінал на рівні WTA.