Акапулько. Берреттіні програв сет із "бубликом" і знявся з матчу, Фрітц і де Мінор пройшли до півфіналу

На турнірі ATP 500 у Мексиці зіграно всі чвертьфінальні матчі
Abierto Mexicano Telcel - ATP 500
Акапулько, Мексика • 27 лютого - 5 березня • хард • $2,178,980
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)

Чвертьфінал

Томмі Пол (США, 7) - Маккензі Макдональд (США) 6:2, 6:2
Тейлор Фрітц (США, 3) - Френсіс Тіафо (США, 6) 6:3, 6:4
Хольгер Руне (Данія, 4) - Маттео Берреттіні (Італія) 6:0, 1:0 відмова
Алекс де Мінор (Австралія, 8) - Таро Даніель (Японія, Q) 6:2, 6:2

Хольгер Руне взяв реванш у Маттео Берреттіні за поразку минулого року на "Мастерсі" в Індіан-Веллсі. Італієць вп'яте в кар'єрі та вперше з 2018 року програв сет із "бубликом" і відмовився від продовження боротьби через проблеми з ногою. Хольгер Руне проведе другий півфінал у цьому сезоні - на початку лютого він поступився на цій стадії на змаганнях у Монпельє. Суперником 19-річного данця стане Алекс де Мінор, якого він переміг торік у Стокгольмі.

Тейлор Фрітц вшосте поспіль переміг Френсіса Тіафо (загальний рахунок протистояння 6-1) і на третьому турнірі поспіль вийшов до півфіналу. Наступним суперником Фрітца стане ще один співвітчизник - Томмі Пол. Тенісисти шість разів грали один з одним і здобули по три перемоги.