Індіан-Веллс. Сіннер - перший італієць у чвертьфіналі турніру, Норрі переміг сьому ракетку світу

На турнірі ATP Masters 1000 у США відомі учасники чвертьфінальної стадії
BNP Paribas Open - ATP Masters 1000
Індіан-Веллс, США • 8-19 березня • хард • $10,143,750
Чинний чемпіон: Тейлор Фрітц (США)

Четверте коло
Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Джек Дрейпер (Велика Британія) 6:2, 2:0, відмова
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 8) - Томмі Пол (США, 17) 3:6, 6:3, 7:6(6) - відіграв 6 матчболів
Тейлор Фрітц (США, 4) - Мартон Фучович (Угорщина) 6:4, 6:3
Яннік Сіннер (Італія, 11) - Стен Вавринка (Швейцарія, PR) 6:1, 6:4

Яннік Сіннер вдруге цього року переміг Стена Ваврінку і вийшов уперед у їхньому протистоянні 3-2. Італієць вп'яте вийшов до чвертьфіналу на "Мастерсі" і став першим представником своєї країни, кому це вдалося зробити в Індіан-Веллсі. Далі Сіннер зіграє проти чинного чемпіона Тейлора Фрітца, якому програв на кортах цього турніру 2021 року.

Фелікс Оже-Альяссім поступався 0:3 у вирішальному сеті і відіграв спочатку три поспіль матчболи на своїй подачі в 12-му геймі, а потім ще три поспіль на тай-брейку, де програвав 3:6. Канадець уперше пройшов до чвертьфіналу в Індіан-Веллс і у восьмий раз на "Мастерсах". Далі Оже-Альяссім зіграє проти Карлоса Алькараса, у якого виграв усі три очних поєдинки.

+

Данило Медведєв (-, 5) - Олександр Зверєв (Німеччина, 12) 6:7(5), 7:6(5), 7:5
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 23) - Крістіан Гарін (США, Q) 6:3, 6:4
Кемерон Норрі (Велика Британія, 10) - Андрій Рубльов (-, 6) 6:2, 6:4
Френсіс Тіафо (США, 14) - Алехандро Табіло (Чилі, Q) 6:4, 6:4

Кемерон Норрі зрівняв рахунок у протистоянні з Андрієм Рубльовим, здобувши другу перемогу в матчах із ним. Британець вп'яте цього року зіграв проти суперника з топ-10 і здобув четверту перемогу (загалом десята перемога в матчах із топ-10). Норрі виграв дев'ятий матч поспіль і третій рік поспіль зіграє у чвертьфіналі "Мастерса" в Індіан-Веллс. Наступний поєдинок Норрі проведе проти Френсіса Тіафо, якого обіграв 2021 року на турнірі в Делрей-Біч.