Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Іга Швьонтек: "Якби на мою країну впала бомба або мій дім було зруйновано, я не знаю, чи змогла б я впоратися з цим і водночас і далі грати"

Перша ракетка світу Іга Швьонтек прокоментувала відмову Лесі Цуренко вийти на матч третього кола турніру в Індіан-Веллс проти білоруски Арини Соболенко.
Іга Швьонтек: "Якби на мою країну впала бомба або мій дім було зруйновано, я не знаю, чи змогла б я впоратися з цим і водночас і далі грати"
Нагадаємо, що в інтерв'ю нашому порталу українка повідомила, що причиною стала панічна атака, спричинена словами очільника WTA Стіва Саймона, який, зокрема, заявив, що "якщо гравці з Росії та Білорусі підтримують війну, то це лише їхня власна думка, і на неї не варто звертати увагу".

- Звичайно, це важка ситуація. Для мене це дуже емоційно, тому що я відчуваю, що такі ситуації відбуваються, як, наприклад, у випадку з тими, хто носить футболку російської футбольної команди, тому що від самого початку в нас не було належної інструкції, яка б провела нас через усе це, і в роздягальні виникло велике напруження, яке... ну, очевидно, що воно там буде, тому що йде війна. Але, можливо, таких ситуацій було б трохи менше, якби WTA зробила якісь дії на початку, щоб пояснити всім, що правильно, а що ні.

Я повністю розумію, чому вона відмовилася від гри, тому що, чесно кажучи, я дуже поважаю українських дівчат, і якби на мою країну впала бомба або мій дім зруйнували, я не знаю, чи змогла б я впоратися з цим і водночас і далі грати у WTA-турі та змагатися.

Ви маєте бути психологічно готові до того, щоб змагатися щотижня. Тому я розумію, що вона не була готова до цього. І, загалом, мені здається, що потрібно зробити трохи більше, щоб допомогти українським гравцям, тому що мені здається, що більше... усе, що ми обговорюємо в тенісі, більше стосується білоруських і російських гравців, чи мають вони бути допущені до турнірів чи ні, що з ними відбувається і таке інше.

+

Я не думаю, що це правильно, тому що ми повинні більше уваги приділяти допомозі українським гравцям і забезпеченню їх усім необхідним, адже вони здебільшого повинні дбати про всі свої сім'ї, і на їхні плечі лягає великий тягар. Я також намагаюся допомагати в цьому, тому що думаю, що з усім, що відбувається, дії, які були зроблені до цього моменту, я не думаю, що вони були достатніми.

Так, усе це дуже важко. І, ви знаєте, з усім, що відбувається... вибачте. Я думаю, що ми маємо мислити ширше і не турбуватися про те, чи заробимо ми гроші цього чи наступного тижня, а більше думати про те, що поставлено на карту і які дії можуть зупинити російську агресію.

Мені здається, що все, що ми робимо в тенісі, і те, що ми є прикладом для дітей та вболівальників, теж накладає на нас певну відповідальність. На жаль, деякі люди народилися в країнах, які розв'язали війну, але мені здається, що разом із цією відповідальністю має прийти й інша відповідальність - наприклад, інколи вони мають бути більш свідомими. Я не знаю, як закінчити це речення...

Тому, так, на цьому все. Сподіваюся, ви зрозуміли, про що я. Я думаю, чесно кажучи, ми як тенісисти перебуваємо в кращій ситуації, ніж більшість людей у Росії, Білорусі та Україні, тому що є багато людей, які втратили роботу через війну. Я думаю, що з тими грошима, які ми заробляємо, російські та білоруські гравці перебувають у певній безпеці. В українських гравців, напевно, багато турбот, і я розумію, чому вона відмовилася від гри. Я сподіваюся, що вона буде в змозі брати участь у наступних турнірах.

- Коли ви говорите про відповідальність, про те, що потрібно подавати приклад, ви маєте на увазі, що російські та білоруські гравці зобов'язані говорити певні речі і робити заяви про своє ставлення до...
- Я думаю, що ми всі несемо відповідальність за те, щоб показувати правильний приклад і правильні речі. Знаєте, я не маю впливу на цінності деяких людей, але я думаю, що саме ми маємо подавати гарний приклад. На кожному з нас лежить відповідальність, і саме тому ми заробляємо такі гроші. Саме тому ми в медійному просторі.

У цьому є свої переваги і недоліки. Іноді ця відповідальність є недоліком, але все йде саме так.

Нагадаємо, що вчора Іга Швьонтек розкритикувала вчинок російської тенісистки на турнірі в Індіан-Веллс і раніше заявила про закінчення співпраці з китайським брендом Xiaomi, який продовжує свою роботу в Росії.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  15/03/23 10:20  Переглядів: 3 567   Рейтинг:: +1  
1 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.