Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Арина Соболенко: "Думаю, що у відмові Цуренко було щось більше, ніж панічна атака або політична ситуація"

На пресконференції після виходу у фінал BNP Paribas Open друга ракетка світу білоруска Аріна Соболенко прокоментувала відмову Лесі Цуренко вийти на їхній матч у третьому колі турніру в Індіан-Веллсі
Арина Соболенко: "Думаю, що у відмові Цуренко було щось більше, ніж панічна атака або політична ситуація"
- Мені потрібно поставити це запитання, тому що Цуренко сказала, що знялася, тому що в неї був напад паніки прямо перед початком вашого матчу. Також Іга сказала, що у роздягальні все ще багато напруги через війну. Мені цікаво дізнатися, чи є у вас думка з цього приводу і, можливо, на вашу думку, WTA могла б краще впоратися з цим, з відносинами між російськими, білоруськими та українськими гравцями протягом останнього року.

- Ну, послухайте, ніхто не може контролювати емоції інших, розумієте. І я думаю, що WTA робить усе можливе, щоб контролювати ці емоції. Так, звичайно, між нами багато напруги. Але я, як і раніше, вважаю, що нічого поганого українцям не зробила; ні я, ні російські спортсмени, ні білоруські спортсмени, ніхто з нас не зробив нічого поганого. Навіть деякі з нас допомагали, як би це сказати, публічно, так.

Що ще я можу сказати? Я думаю, що WTA робить дуже велику роботу, щоб підтримати обидві сторони, і що б там не було... Я маю на увазі, що я не можу контролювати чиїсь емоції.

+

Я пройшла через стільки поганих моментів, і, на жаль, я не можу цього розповісти, тому що хто повірить білоруській дівчині. Я зараз говорю про її тренера. Я теж пройшла через пекло, і я розумію, що... Я не знаю. Що більше я говорю, то краще мені просто зупинитися.

Думаю, що у відмові Цуренко було щось більше, ніж панічна атака або політична ситуація. Я думаю, є щось більше. У мене була дуже важка ситуація минулого року з її тренером, як він поводився зі мною. Я думаю, що цей хлопець чинив на неї сильний тиск, і саме тому це сталося.

WTA тут ні до чого. Вони виконують свою найкращу роботу. Що вони можуть зробити? Ніхто з нас не може контролювати цю ситуацію. Усі ми просто намагаємося зберігати спокій у роздягальні й розуміти, що немає нашої провини, і що всі ми розуміємо українців, і нам справді шкода їх, розумієте.

Ось і все. Мені здається, я багато сказала.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: btu.org.ua


 

Додано admin:  18/03/23 10:00  Переглядів: 3 951   Рейтинг:: 0  
1 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Коментарі 1

  1. Користувач offline
    Vit 19 березня 2023 00:26
    Яка мерзенна істота
        Скарга      1

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.