Маямі. Квітова перемогла Рибакину і виграла 30-й титул у кар'єрі

Петра Квітова стала новою чемпіонкою на турнірі WTA 1000 у США
Miami Open - WTA 1000
Маямі, США • 21 березня - 2 квітня • хард • $8,800,000

Фінал
Петра Квітова (Чехія, 15) - Олена Рибакіна (Казахстан, 10) 7:6(14), 6:2

Чеська тенісистка вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь із Рибакіною (2-1). На старті сезону Квітова обіграла казахстанку у першому колі турніру WTA 500 в Аделаїді. Сьогодні чешці вдалося відіграти п'ять сетболів Олени у першому сеті.

Петра зупинила безпрограшну серію суперниці, яка до суботнього фіналу здобула 13 перемог поспіль. Два тижні тому Олена стала чемпіонкою на турнірі WTA 1000 в Індіан-Веллс.

Шлях до перемоги:
R128: BYE
R64: Лінда Носкова (Чехія) 6:3, 6:0
R32: Донна Векич (Хорватія, 22) 6:4, 7:6(3)
R16: Варвара Грачова (-, Q) 7:5, 7:6(5)
QF: Катерина Александрова (-, 18) 6:4, 3:6, 6:3
SF: Сорана Кирстя (Румунія) 7:5, 6:4
FR: Олена Рибакіна (Казахстан, 10) 7:6 (14), 6:2

Сьогодні Квітова провела свій 41-й фінал у кар'єрі та оформила 30-й одиночний трофей, зокрема дев'ятий на турнірах WTA 1000 (у 13 фіналах). Востаннє вона перемагала на змаганнях такого рівня у 2018 році, коли стала чемпіонкою у Мадриді.

Зазначимо, що Петра стала другою представницею Чехії, яка зіграла у фіналі Miami Open. У 2019 році Кароліна Плішкова зазнала поразки у вирішальному матчі від Ешлі Барті. Сьогоднішня перемога стала для чешки 60-ю у матчах із суперницями, що входять до топ-10 рейтингу WTA.

За підсумками турніру в Маямі Петра Квітова повернеться до топ-10 вперше з вересня 2021 року.