Світовий теніс / WTA

Маямі. "Кваліфаєрка" Себов обіграла Фругвіртову, Джорджі перемогла Канепі у матчі з трьох тай-брейків

Підсумки першого ігрового дня на турнірі WTA 1000 у Сполучених Штатах
Miami Open - WTA 1000
Маямі, США • 21 березня - 2 квітня • хард • $8,800,000
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Перше коло

Клер Лю (США) - Катержина Синякова (Чехія) 6:3, 3:3 (відмова)
Тереза ​​Мартінцова (Чехія, Q) - Тамара Корпач (Німеччина) 4:6, 6:4, 6:3
Лаура Зігемунд (Німеччина, Q) - Маяр Шериф (Єгипет) 6:3, 6:4
Кетрін Себов (Канада, Q) - Лінда Фругвіртова (Чехія) 6:2, 4:6, 6:4
Вікторія Томова (Болгарія, LL) - Анна Кароліна Шмідлова (Словаччина, Q) 7:5, 6:3
Євгенія Родіна (-, SR) - Бернарда Пера (США) 6:3, 6:4
Каміла Джорджі (Італія) - Кайя Канепі (Естонія) 7:6(4), 6:7(4), 7:6(4)
Вікторія Голубич (Швейцарія, Q) - Гейлі Баптіст (США, WC) 7:6(3), 6:1

+

Катержина Синякова не змогла дограти матч проти Клер Лю через травму зап'ястя, яку вона отримала під час розіграшу у шостому геймі другого сету. Також у цьому геймі чешка брала медичну перерву.

Кетрін Себов здобула дебютну перемогу в основній сітці турніру WTA 1000. У другому колі канадка зустрінеться з третьою ракеткою світу Джессікою Пегулою. Для неї це буде другий матч проти суперниці із топ-5. У січні Себов поступилася Каролін Гарсії на Australian Open.

Каміла Джорджі провела на корті три з половиною години. У вирішальному сеті італійка вела з рахунком 5:0, після чого програла п'ять геймів поспіль, не реалізувавши два матчболи. На тай-брейку Джорджі зробила два міні-брейки, не програвши жодного очка на своїй подачі.

Вікторія Голубич перед виступом у Маямі зазнала шести поразок поспіль. Швейцарка вп'яте грає в основній сітці Miami Open - двічі їй вдавалося вийти до другого кола.

Пари суперниць у другому колі (верхня половина сітки): Швьонтек (1) - Лю, Хібіно - Тревісан (25), Остапенко (24) - Б'єрклунд, Мартінцова - Аддад Мая (13), Рибакіна (10) - Калинська, Зігемунд - Бадоса (21), Мартич (29) - Ван, Мертенс - Касаткіна (8), Пегула (3) - Себов, Томова - Коллінс (30), Лінетт (20) - Родіна, Джорджі - Азаренко (14), Самсонова (12) - Голубич, Бегу - Чжен (23), Потапова (27) - Костюк, Маріно - Гауфф (6).

Додано HomeAlone:  22/03/23 10:00  Переглядів: 1 894   Рейтинг:: 0