Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Танасі Коккінакіс (Австралія, LL) - Зізу Бергс (Бельгія, WC) 4:6, 6:3, 7:6(7)
Грегуар Баррер (Франція) - Роман Сафіуллін (-, Q) 6:4, 3:6, 6:3
Тьягу Монтейру (Бразилія) - Джейсон Кублер (Австралія) 6:4, 7:6(6)
Лоренцо Сонего (Італія) - Домінік Тім (Австрія, WC) 7:6(7), 6:2
Йосуке Ватанукі (Японія, Q) - Бенуа Пер (Франція) 6:4, 7:5
Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) - Павло Котов (-, Q) 6:2, 6:2
Рішар Гаске (Франція) - Крістофер О'Коннелл (Австралія, LL) 6:4, 3:6, 6:1

+

Танасі Коккінакіс відігрався з рахунку 2:4 у вирішальному сеті і врятував три матчболи на тай-брейку. Австралієць вп'яте грає в основній сітці на "Мастерсі" в Маямі і вчетверте вийшов до другого кола. Далі Коккінакіс зіграє проти поляка Хуберта Хуркача, якого обіграв 2018 року в Атланті.

Лоренцо Сонего втретє зіграв проти Домініка Тіма і здобув другу перемогу. У першому сеті італієць відіграв один сетбол на тай-брейку. Домінік Тім зіграв десятий матч цього року і зазнав дев'ятої поразки. У другому колі Сонего зіграє проти Деніела Еванса, якого переміг 2020 року у Відні.

Йосуке Ватанукі вперше зіграв в основній сітці "Мастерса". Японець вдруге цього року зустрівся з Бенуа Пером і здобув другу перемогу. Далі суперником Ватанукі стане 14-та ракетка світу Френсіс Тіафо. Для японського тенісиста це буде другий матч проти суперника з топ-20 - у 2018 році він програв у Токіо Мілошу Раоничу (20).