Маямі. Гуркач відіграв п'ять матчболів Коккінакіса в найдовшому матчі сезону, Баррер уперше переміг гравця топ-20

На турнірі ATP 1000 у Маямі відомі всі учасники третього кола
Miami Open presented by Itau - ATP Masters 1000
Маямі, США • 22 березня - 2 квітня • хард • $10,155,105
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Друге коло
Губерт Гуркач (Польща, 8) - Танасі Коккінакіс (Австралія, LL) 6:7(10), 7:6(7), 7:6(6)
Адріан Маннаріно (Франція) - Бен Шелтон (США, 32) 6:4, 3:6, 6:1
Грегуар Баррер (Франція) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 11) 6:3, 6:2
Кантен Аліс (Франція) - Алекс де Мінор (Австралія, 15) 6:7(5), 7:6(3), 7:6(8)
Данило Медведєв (-, 4) - Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) 6:1, 6:2
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 5) - Тьягу Монтейру (Бразилія) 7:6(5), 7:6(8)
Лоренцо Сонего (Італія) - Деніел Еванс (Велика Британія, 23) 4:6, 6:3, 6:2
Френсіс Тіафо (США, 12) - Йосуке Ватанукі (Японія, Q) 6:7(5), 7:6(3), 6:4
Карен Хачанов (-, 14) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) 6:1, 3:6, 6:3

Губерт Гуркач зрівняв рахунок у протистоянні з Танасі Коккінакісом (1-1). Поляк втратив шість сетболів на тай-брейку першого сету (вів 6:3), а потім врятував п'ять матчболів на тай-брейках другого і третього сетів (в обох поступався 4:6). Поєдинок тривав 3 години 34 хвилини і став найдовшим матчем сезону. Гуркач вчетверте зіграє в третьому колі "Мастерса" в Майамі і зустрінеться далі з французом Адріаном Маннаріно, у якого виграв два очних поєдинки з трьох зіграних.

Грегуар Баррер уперше зіграє в третьому колі "Мастерса" після перемоги над 12-ю ракеткою світу. Баррер провів третій матч проти Кемерона Норрі і здобув другу перемогу. Француз десятий раз зіграв проти суперника з топ-20 і вперше зумів перемогти. Далі Баррер зіграє проти іншого дебютанта цієї стадії - Крістофера Юбенкса зі США, якому він програв торік у кваліфікації US Open.

Кантен Аліс вдруге зіграв проти Алекса де Мінора і вдруге переміг (перший поєдинок відбувся 2017 року). Француз, програвши перший сет, поступався 2:5 у другій партії, але зумів перевести матч у вирішальний сет, відігравши матчбол. На тай-брейку третього сету Аліс врятував ще два матчболи й уперше в кар'єрі вийшов до третього кола на "Мастерсі". Наступним суперником француза стане американець Маккензі Макдональд.