Світовий теніс / WTA

Маямі. Тревісан перемогла Остапенко в четвертому колі, Пегула впоралася з Лінетт

Джессіка Пегула (США, 3) - Магда Лінетт (Польща, 20) 6:1, 7:5
Анастасія Потапова (-, 27) - Чжен Циньвень (Китай, 23) 6:4, 7:6(4)
Сорана Кирстя (Румунія) - Маркета Вондроушова (Чехія, SR) 7:6(3), 6:4

+

Мартіна Тревісан стала першою італійкою в 1/4 фіналу Miami Open з 2013 року, коли на цій стадії турніру зіграли Роберта Вінчі та Сара Еррані. За вихід до півфіналу Тревісан посперечається з переможницею матчу Олена Рибакіна - Елізе Мертенс.

Джессіка Пегула відігралася з рахунку 5:2 у другому сеті, вигравши п'ять геймів поспіль. Далі американка зустрінеться з Анастасією Потаповою, яку обіграла два тижні тому у третьому колі турніру WTA 1000 в Індіан-Веллс.

Сорана Кирстя здобула другу перемогу в трьох матчах проти Маркети Вондроушової і вперше вийшла до чвертьфіналу турніру в Маямі. Свою наступну суперницю румунка дізнається за підсумками зустрічі Барбора Крейчикова - Арина Соболенко.

Додано HomeAlone:  27/03/23 23:46  Переглядів: 1 506   Рейтинг:: 0