Світовий теніс / WTA

Богота. Бушар повернулася в Тур після тримісячної паузи, Чжао відіграла матчболи на старті турніру

Результати матчів першого ігрового дня на турнірі WTA в Колумбії
Copa Colsanitas presentado por Zurich - WTA 250
Богота, Колумбія • 3-9 квітня • ґрунт • $259,303
Чинна чемпіонка: Тат'яна Марія (Німеччина)

Перше коло

Камілла Рахімова (-, 4) - Ралука Шербан (Кіпр) 7:6(3), 6:3
Ежені Бушар (Канада) - Ілена Ін-Альбон (Швейцарія, Q) 6:3, 6:2
Лаура Пігоссі (Бразилія, 6) - Антонія Самудіо (Колумбія, WC) 6:1, 6:0
Наталія Стеванович (Сербія, Q) - Марина Бассольс Рібера (Іспанія) 7:6(1), 7:5
Керол Чжао (Канада) - Марія Карле (Аргентина) 4:6, 7:5, 7:6(6)
Франческа Джонс (Велика Британія, SR) - Нурія Паррісас Діас (Іспанія, 3) 7:6(3), 6:1

+

Ежені Бушар провела перший матч з початку січня, коли програла на старті кваліфікації Australian Open. Далі канадка зустрінеться з Каміллою Рахімовою.

Наталія Стеванович (№224) вдруге в кар'єрі грає в основній сітці на рівні WTA. У лютому 2020 року сербка поступилася в першому колі турніру WTA 250 у Хуахіні. У наступному раунді Стеванович зіграє проти Лаури Пігоссі.

Керол Чжао перервала свою безвиграшну серію з чотирьох матчів, відігравши три матчболи на тай-брейку вирішального сету. До цього канадка вела 4:1 і не реалізувала матчбол за рахунку 5:4 на подачі суперниці. Зазначимо, востаннє Чжао грала в основній сітці турніру WTA у вересні минулого року (WTA 250 Ченнаї).

Франческа Джонс (№817) не грала в основній сітці з червня 2021 року, коли виступала на домашніх трав'яних турнірах у Великій Британії. Тенісистка здобула другу перемогу над суперницею з топ-100: на початку сезону-2021 вона виявилася сильнішою за Чжен Сайсай у Мельбурні. За вихід до 1/4 фіналу Джонс посперечається з Керол Чжао.

Нагадаємо, Франческа Джонс народилася з рідкісним генетичним захворюванням - синдромом ектродактилії та ектодермальної дисплазії. У британки по чотири пальці на обох руках і лівій нозі, а на правій нозі - три пальці.

Додано HomeAlone:  4/04/23 10:20  Переглядів: 1 295   Рейтинг:: +1