Монте-Карло. Зверєв та Димитров стартували з перемог, Гуркач святкував непросту перемогу над Дрейпером

Результати матчів вівторка на турнірі ATP Masters 1000 у Монако
Rolex Monte-Carlo Masters - ATP Masters 1000
Монте-Карло, Монако • 9-16 квітня • ґрунт • €6,228,295
Чинний чемпіон: Стефанос Циципас (Греція)

Їржі Легечка (Чехія) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія, LL) 6:1, 7:5

Лука Нарді здобув дебютну перемогу в основній сітці "Мастерса". Для італійця це другий виступ на турнірі такого рівня: минулого року він отримав wild card у Римі та зазнав поразки у першому колі.

Лоренцо Сонего відіграв чотири матчболи у десятому геймі вирішального сету. Італієць зрівняв рахунок в особистих зустрічах із Уго Умбером, якому програв у 2021 році на "Мастерсі" в Торонто.

Олександр Зверєв вперше за три зустрічі переміг Бублика і далі зустрінеться з Роберто Баутістою Агутом. Німецький тенісист здобув лише дві перемоги у шести матчах проти іспанця.

Їржі Легечка вдруге переміг Еміла Руусувуорі у чотирьох протистояннях. За вихід до третього колв турніру чех боротиметься із Григором Димитровим, з яким двічі грав у попередньому сезоні (1-1).

+

Друге коло

Новак Джокович (Сербія, 1) - Іван Гахов (-, LL) 7:6 (5), 6:2
Губерт Гуркач (Польща, 10) - Джек Дрейпер (Велика Британія) 6:3, 6:7(3), 7:5
Андрій Рубльов (-, 5) - Жауме Мунар (Іспанія) 4:6, 6:2, 6:2
Стефанос Циципас (Греція, 2) - Бенжамен Бонзі (Франція) 4:1 (відмова)

Губерт Гуркач здобув другу перемогу над Джеком Дрейпером, з яким торік зустрічався в Антверпені і також обіграв у трьох сетах. Далі поляк зіграє проти Дієго Шварцмана чи Янніка Сіннера.

Стефанос Циципас свого наступного суперника дізнається за підсумками матчу між Ніколасом Яррі та Олексієм Попиріним.