Барселона, Іспанія • 17-23 квітня • ґрунт • €2,872,435
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Франческо Пассаро (Італія) - Фернандо Вердаско (Іспанія, WC) 6:1, 6:1
Маттео Арналді (Італія, Q) - Жауме Мунар (Іспанія) 6:3, 6:4
Джейсон Кублер (Австралія) - Даніель Рінкон (Іспанія, WC) 6:4, 6:3
Давид Гоффен (Бельгія) - Фелісіано Лопес (Іспанія, WC) 6:7(3), 7:6(4), 6:0
Дієго Шварцман (Аргентина) - У Ібін (Китай) 6:2, 6:2
Олександр Шевченко (-) - Лоренцо Джустіно (Італія, Q) 6:2, 6:2
Еміліо Гомес (Еквадор) - Альберт Рамос Віньолас (Іспанія) 6:3, 1:6, 6:4
Педро Качин (Аргентина) - Гійс Броувер (Нідерланди) 6:3, 7:5

Джейсон Кублер виграв п'ятий матч на рівні АТР на ґрунті, обігравши чемпіона юніорського US Open-2021. У другому колі австралієць зіграє проти дев'ятого сіяного Лоренцо Музетті.

Давид Гоффен провів п'ятий поєдинок проти Фелісіано Лопеса і здобув четверту перемогу. 41-річний Лопес програв на ґрунті сьомий матч поспіль, востаннє на цьому покритті він перемагав у липні 2021 року (проти Марка-Андреа Хюслера). Давид Гоффен у другому колі зіграє проти японця Есіхіто Нісіокі (16).

+

Друге коло

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Нуно Боржеш (Португалія) 6:3, 6:1
Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 13) - Бернабе Сапата Міральяс (Іспанія) 6:2, 6:2
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 10) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) 6:3, 6:3
Еміл Руусувуорі (Фінляндія) - Френсіс Тіафо (США, 5) 6:4, 6:7(3), 6:4
Каспер Рууд (Норвегія, 3) - Бен Шелтон (США) 6:2, 7:6(1)

Карлос Алькарас успішно розпочав захист титулу, вигравши 19-й із 21-го зіграного матчу в сезоні. У другому колі іспанець зіграє проти свого співвітчизника Роберто Баутіста Агута. Минулого року тенісисти зіграли один з одним на "Мастерсі" в Індіан-Веллсі, і Аькарас віддав супернику лише два гейми.

Еміл Руусувуорі втретє за три зустрічі обіграв Френсіса Тіафо, вперше віддавши йому сет. За вихід до чвертьфіналу фінський тенісист побореться з іспанцем Алехандро Давидовичем Фокіною. Це буде їхній третій поєдинок, у попередніх двох суперники обмінялися перемогами.

Каспер Рууд взяв реванш у Бена Шелтона за поразку минулого року на "Мастерсі" в Цинциннаті. У третьому колі норвежець зіграє з переможцем матчу Франческо Пассаро - Франциско Серундоло.