Баня-Лука. Джокович у трьох сетах переміг 18-річного француза, тенісист із Йорданії вперше виграв матч в ATP-турі

Їржі Легечка (Чехія, 6) - Гаель Монфіс (Франція, WC) 6:4, 6:3
Олексій Попирін (Австралія) - Таллон Грікспор (Нідерланди, 5) 7:6(4), 7:6(4)
Алекс Молчан (Словаччина) - Таро Даніель (Японія) 3:6, 7:5, 6:1
Ласло Дьєре (Сербія) - Роман Сафіуллін (-) 6:4, 6:2е
Рішар Гаске (Франція, 7) - Діно Пріжмич (Хорватія, Q) 6:3, 6:1
Дамір Джумхур (Боснія і Герцеговина, WC) - Ліам Броді (Велика Британія, LL) 6:3, 6:0
Хуан Пабло Варільяс (Перу) - Уго Гастон (Франція) 7:5, 6:3

+

19-річний Абедалла Шелбай провів другий матч в основній сітці турніру АТР і здобув дебютну перемогу, ставши першим тенісистом з Йорданії, який переміг на цьому рівні. У другому колі 267-а ракетка світу Шелбай зіграє проти проти серба Міоміра Кецмановича.

Гаель Монфіс зіграв третій поєдинок після свого повернення в Тур і зазнав третьої поразки. Француз відновившись після травми ноги, отримав пошкодження руки на турнірі в Маямі, де не зміг дограти перший сет у поєдинку з Уго Умбером.

Друге коло

Новак Джокович (Сербія, 1) - Люка ван Аш (Франція) 6:7(4), 6:3, 6:2
Алекс Молчан (Словаччина) - Олексій Попирін (Австралія) 7:6(4), 4:6, 7:5
Ласло Дьєре (Сербія) - Борна Чорич (Хорватія, 3) 6:4, 6:7(1), 6:4

Новак Джокович зіграв третій матч на ґрунті в цьому сезоні і здобув другу перемогу. Минулого тижня серб програв Лоренцо Музетті в третьому колі "Мастерса" в Монте-Карло і мав проблеми з ліктем. У матчі проти 18-річного ван Аша серб програв два гейми на своїй подачі і зробив шість брейків. У третьому колі лідер світового рейтингу зіграє проти переможця зустрічі Душан Лайович - Грегуар Баррер.