Мюнхен. Руне другий рік поспіль виграв титул, відігравши чотири матчболи у вирішальному сеті

Сьома ракетка світу Хольгер Руне виграв турнір АТР 250 у Німеччині
BMW Open by American Express - ATP 250
Мюнхен, Німеччина • 17-23 квітня • ґрунт • €630,705
Чинний чемпіон: Хольгер Руне (Данія)

Фінал
Хольгер Руне (Данія, 1) - Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 4) 6:4, 1:6, 7:6(3)

Хольгер Руне поступався 2:5 у вирішальному сеті, але зумів повернути два брейки, відігравши два матчболи на прийомі у восьмому геймі. Зрівнявши рахунок датчанин ще раз програв свою подачу, але знову не дав супернику подати на матч, відігравши ще два матчболи.

Шлях до перемоги:

R1: BYE
R2: Яннік Ханфманн (Німеччина, WC) 6:3, 6:4
QF: Крістіан Гарін (Чилі) 6:2, 6:4
SF: Крістофер О'Коннелл (Австралія) 6:3, 6:2
FR: Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 4) 6:4, 1:6, 7:6(3) - відіграв 4 матчболи

+

19-річний Хольгер Руне другий рік поспіль перемагає Ботіка ван де Зандсхулпа у фіналі турніру в Мюнхені (торік нідерландець не зміг дограти перший сет фінального поєдинку). Данський тенісист завоював свій четвертий титул (третій на ґрунті), зігравши сьомий фінальний матч. Ботік ван де Зандсхулп вдруге грав у фіналі змагань АТР і боровся за дебютний чемпіонський титул.

Чемпіон турніру в Мюнхені Хольгер Руне заробив 250 рейтингових очок і 85 605 євро призових, фіналіст Ботік ван де Зандсхулп отримає 150 рейтингових очок і 49 940 євро призових.