Мадрид. Циципас на вирішальному тай-брейку переміг Тіма, тенісист із Китаю вперше зіграє в третьому колі "Мастерса" на ґрунті

Підсумки четвертого ігрового дня на турнірі ATP 1000 у столиці Іспанії
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Стефанос Циципас (Греція, 4) - Домінік Тім (Австрія, WC) 3:6, 6:1, 7:6(5)
Крістіан Гарін (Чилі) - Міомір Кецманович (Сербія, 27) 7:6(3), 6:7(5), 6:4
Чжан Чжічжень (Китай) - Денис Шаповалов (Канада, 21) 6:7(4), 6:1, 7:6(1)
Кемерон Норрі (Велика Британія, 11) - Йосуке Ватанукі (Японія) 6:4, 7:6(5)

+

Стефанос Циципас провів дев'ятий поєдинок проти Домініка Тіма і здобув четверту перемогу. На вирішальному тай-брейку грецький тенісист відігрався з рахунку 1:3. Домінік Тім уперше з АТР Finals-2020 виграв сет у суперника з топ-10. Циципас у третьому колі зіграє проти аргентинця Себастіана Баеса, якого переміг торік на Australian Open.

Чжан Чжічжень став першим тенісистом із Китаю, кому вдалося вийти до третього кола "Мастерса" на ґрунті. Наступний матч він проведе проти 13-ї ракетки світу Кемерона Норрі.