На турнірі WTA 1000 в Іспанії проходять матчі третього раунду

Джессіка Пегула (США, 3) - Марі Боузкова (Чехія, 29) 6:4, 7:6(2)
Мартіна Тревісан (Італія, 18) - Аліша Паркс (США) 7:6(3), 6:1
Вероніка Кудерметова (-, 12) - Анастасія Потапова (-, 21) 7:6(3), 5:7, 6:3
Дар'я Касаткіна (-, 8) - Леся Цуренко (Україна) 6:4, 6:2

+

Джессіка Пегула вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь із Марі Боузковою на рівні Туру (2-1). Нагадаємо, минулого року американка зіграла у фіналі турніру в Мадриді.

Мартіна Тревісан вдруге цього сезону вийшла до четвертого раунду турніру WTA 1000. У березні їй це вдалося в Маямі, де вона дійшла до чвертьфіналу.

Пегула і Тревісан грали одна проти одної у січні в рамках змішаного командного турніру United Cup, де сильнішою виявилася представниця США. Для італійки це буде десятий матч проти суперниці з топ-10: в її активі три перемоги.