Мадрид. Зверєв виграв 50-й матч на ґрунтових "Мастерсах", Мунар взяв реванш у Арнальді

На "Мастерсі" в Мадриді відомі перші учасники четвертого кола
Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 26 квітня - 7 травня • ґрунт • €8,796,536
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Третє коло

Олександр Зверєв (Німеччина, 13) - Уго Греньє (Франція, Q) 6:1, 6:0
Карен Хачанов (-, 10) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія, 20) 7:5, 4:6, 6:3
Андрій Рубльов (-, 5) - Йошіхіто Нішіока (Японія, 28) 6:2, 7:5
Жауме Мунар (Іспанія) - Маттео Арнальді (Італія, Q) 3:6, 6:3, 6:1

+

Олександр Зверєв за 56 хвилин розгромив француза Уго Греньє і виграв свій 50-й матч на ґрунтових "Мастерсах". У четвертому колі німецький тенісист зіграє проти переможця матчу Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Григор Димитров (Болгарія, 26). Нагадаємо, що торік Зверєв програв Алькарасу у фіналі мадридського "Мастерса".

Жауме Мунар взяв реванш у Маттео Арнальді за поразку минулого тижня в Барселоні (загальний рахунок протистояння став 2:1 на користь іспанця). Мунар уперше пройшов до 1/8 фіналу на "Мастерсі" і зіграє далі з переможцем матчу Даніель Альтмаєр - Яннік Ганфманн.