Мадрид. Циципас вийшов у чвертьфінал і далі зіграє проти "лакі лузера"

Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 26 квітня - 7 травня • ґрунт • €8,796,536
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Четверте коло

Ян-Леннард Штруфф (Німеччина, LL) - Педро Качин (Аргентина) 7:6(7), 6:7(7), 6:7(7), 6:3
Стефанос Циципас (Греція, 4) - Бернабе Сапата Міральєс (Іспанія) 6:3, 6:1

+

Ян-Леннард Штруфф на другому "Мастерсі" поспіль вийшов у чвертьфінал. На початку квітня німець поступився Андрію Рубльову на цій стадії змагань у Монте-Карло. Загалом для Штруффа це буде третій чвертьфінал на турнірах АТР 1000 і поки що жодного разу йому не вдавалося пройти до півфіналу. Нагадаємо, що Штруфф - другий "лакі лузер" у чвертьфіналі турніру в Мадриді, раніше свою путівку до вісімки найсильніших оформив ще один німець - Даніель Альтмаєр. Це перший випадок в історії турнірів "Мастерс", коли два "лакі лузери" дійшли до чвертьфіналу.

Стефанос Циципас втретє зіграє у чвертьфіналі "Мастерса" в Мадриді. Грецький тенісист за вихід до півфіналу битиметься з німцем Яном-Леннардом Штруффом, у якого виграв чотири з шести зіграних поєдинків.