Рим. Алькарас дебютував на турнірі і гарантував собі статус першої ракетки світу, Чорич відіграв матчбол і за 3,5 години вийшов у третє коло

Підсумки четвертого ігрового дня на "Мастерсі" в Римі
Internazionali BNL d'Italia - ATP Masters 1000
Рим, Італія • 10-21 травня • ґрунт • €8,637,966
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)

Друге коло

Андрій Рубльов (-, 6) - Алекс Молчан (Словаччина) 6:3, 6:4
Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 27) - Гвідо Пелья (Аргентина, PR) 6:0, 7:6(4)
Джей-Джей Вульф (США) - Губерт Гуркач (Польща, 14) 6:3, 6:4
Бернабе Сапата Міральєс (Іспанія, 31) - Джейсон Кублер (Австралія) 6:4, 6:1
Лоренцо Сонего (Італія) - Йошіхіто Нішіока (Японія, 25) 7:5, 6:3
Борна Чорич (Хорватія, 15) - Тьягу Монтейру (Бразилія) 4:6, 7:6(8), 7:6(5) - відіграв 1 матчбол
Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) - Деніел Еванс (Велика Британія, 20) 7:6(5), 5:7, 6:4
Карлос Алькарас (Іспанія, 2) - Альберт Рамос Віньолас (Іспанія) 6:4, 6:1
Даніель Альтмаєр (Німеччина, Q) - Френсіс Тіафо (США, 12) 6:3, 3*:4 перервано через дощ
Їржі Легечка (Чехія, 32) - Фабіан Марожан (Угорщина, Q) 6:4, 1:6, 0:2* перервано через дощ
Стефанос Циципас (Греція, 5) - Нуну Боржеш (Португалія) 6:4, 4*:3 перервано через дощ

+

Джей Джей Вульф виграв свій п'ятий матч в основній сітці "Мастерса" і вперше вийшов до третього кола. У Римі американець здобув свої перші дві перемоги на турнірі АТР 1000 на ґрунті. Вульф втретє в кар'єрі переміг суперника з топ-20 і далі зіграє проти переможця зустрічі Давид Гоффен (Бельгія) - Олександр Зверєв (Німеччина, 19).

Борна Чорич взяв реванш у Тьягу Монтейру за поразку на турнірі в Буенос-Айресі 2020 року. На тай-брейку другого сету хорватський тенісист відіграв один матчбол, а на свою перемогу витратив 3,5 години ігрового часу. У третьому колі Чорич зіграє проти іспанця Роберто Карбальєса-Баени, в якого виграв усі три очні поєдинки (останній відбувся 2019 року).

Карлос Алькарас здобув четверту перемогу в четвертому поєдинку з Альбертом Рамосом-Віньоласом. Для другої ракетки світу це був дебютний матч на "Мастерсі" в Римі та 30-та перемога цього року (2 поразки). Вийшовши на корт у Римі Карлос Алькарас забезпечив собі статус першої ракетки світу після закінчення турніру. Він вперше буде лідером посіву на турнірі Grand Slam (Ролан Гаррос).