Світовий теніс / WTA

Рим. Векич вийшла на Швьонтек в 1/8 фіналу, Боузкова перемогла п'яту ракетку світу

На турнірі WTA 1000 в Італії завершилися матчі третього кола
Internazionali BNL d’Italia - WTA 1000
Рим, Італія • 8-21 травня • ґрунт • $3,572,618
Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща)

Третє коло

Донна Векич (Хорватія, 21) - Людмила Самсонова (-, 16) 2:6, 7:6(5), 6:2
Олена Рибакіна (Казахстан, 7) - Анна Калинська (-) 4:3 (відмова)
Паула Бадоса (Іспанія) - Марта Костюк (Україна, 32) 6:4, 6:2
Олена Остапенко (Латвія, 20) - Барбора Крейчикова (Чехія, 10) 7:6(2), 6:0
Марі Боузкова (Чехія, 27) - Коко Гауфф (США, 6) 4:6, 6:2, 6:2

+

Донна Векич святкувала третю перемогу в матчах із Самсоновою і вперше з березня виграла два матчі поспіль. Тоді хорватка стала чемпіонкою на турнірі WTA 250 у Монтерреї. У четвертому колі Векич зустрінеться з Ігою Швьонтек: полька виграла у всіх трьох попередніх матчах, зокрема у фіналі турніру WTA 500 у Сан-Дієго минулого сезону.

Олена Остапенко вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь із Барборою Крейчиковою на рівні основного Туру (3-2). За свій третій чвертьфінал у Римі латвійка боротиметься з Дар'єю Касаткіною, з якою востаннє зустрічалася 2021 року і здобула дві перемоги на трав'яному покритті (Істборн, Вімблдон).

Марі Боузкова (№38) вперше вийшла до четвертого кола на турнірі WTA 1000, здобувши третю в кар'єрі перемогу над суперницею з топ-10. Попередні дві чешка записала до свого активу 2019 року, коли зустрічалася із Сімоною Халеп у Торонто (6:4 / відмова) та Еліною Світоліною в Гуанчжоу (6:4, 4:3 / відмова).