Світовий теніс / ATP Challenger Tour

ATP Challenger Tour. 17-річний Меншик виграв дебютний титул, Табіло переміг Пера у фіналі

Підсумки турнірів серії ATP Challenger Tour, що проходили минулого ігрового тижня

Busan Open - ATP Challenger Tour 75
Пусан, Південна Корея • 8-14 травня • хард • $160,000

Фінал
[6] Александар Вукич (Австралія, №127) - [1] Макс Перселл (Австралія, №87) 6:4, 1:0 відмова
27-річний Александар Вукич зіграв восьмий фінал на "челенджерах" і виграв свій другий титул (обидва на харді). Під час турніру австралієць обіграв обох лідерів посіву і відіграв три матчболи у чвертьфіналі. Титул у Південній Кореї приніс Вукичу $21,650 і 125 рейтингових очок.

Austria Open - ATP Challenger Tour 100
Маутгаузен, Австрія • 8-14 травня • ґрунт • €118,000

Фінал
Хамад Меджедович (Сербія, №214) - [5] Філіп Місолич (Австрія, №129) 6:2, 6:7 (5), 6:4

19-річний Хамад Меджедович виграв другий "челенджер" цього року. Сербський тенісист провів третій фінальний поєдинок на цьому рівні та здобув третю перемогу (усі на ґрунті). На шляху до титулу Меджедович програв лише один сет і переміг трьох сіяних гравців, включно з лідером посіву Домініком Тімом. Титул в Австрії приніс Меджедовичу €16,020 призових і 100 рейтингових очок.

+

Internazionali di Tennis Francavilla al Mare - ATP Challenger Tour 75
Франкавілла-аль-Маре, Італія • 8-14 травня • ґрунт • €73,000

Фінал
[3] Алехандро Табіло (Чилі, №190) - [4] Бенуа Пер (Франція, №160) 6:1, 7:5

25-річний Алехандро Табіло провів сьомий фінальний матч на "челенджерах" і завоював свій другий титул (перший із 2021 року). На шляху до чемпіонства чилієць не програв жодного сету і обіграв трьох сіяних суперників. Для Табіло це був другий фінал цього року - наприкінці квітня він програв у вирішальному матчі на змаганнях у Флоріанополісі. Перемога в Італії принесла Табіло €9,880 призових і 75 рейтингових очок.

Prague Open - ATP Challenger Tour 75
Прага, Чехія • 8-14 травня • ґрунт • €73,000

Фінал
[WC] Якуб Меншік (Чехія, №333) - [6] Домінік Кепфер (Німеччина, №149) 6:4, 6:3

17-річний Якуб Меншік уперше зіграв у фіналі "челенджера". Чеський тенісист завоював уже шостий професійний титул (п'ять на рівні ITF), жодного разу не програвши у вирішальних матчах. У першому колі турніру Меншик обіграв лідера посіву Раду Албота, а в другому раунді завдав поразки українцю Віталію Сачку. Перемога в Празі принесла чеському тенісистові €9,880 призових і 75 рейтингових очок.

Додано admin:  15/05/23 09:10  Переглядів: 1 647   Рейтинг:: 0