Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / WTA

Сімона Халеп отримала додаткове звинувачення в порушенні тенісної антидопінгової програми

На офіційному сайті Міжнародного агентства із забезпечення чесності в тенісі (ITIA) з'явилася заява про те, що експерша ракетка світу Сімона Халеп отримала ще одне звинувачення в порушенні правил антидопінгової програми
Сімона Халеп отримала додаткове звинувачення в порушенні тенісної антидопінгової програми
Повідомляється, що звинувачення пов'язане з порушеннями в біологічному паспорті спортсменки. Програма з біологічним паспортом являє собою метод, завдяки якому антидопінгові організації відстежують різноманітні параметри крові спортсмена, щоб дізнатися про можливі порушення.

Це звинувачення є окремим і доповнює наявне звинувачення, яке було пред'явлено румунці у жовтні минулого року, у зв'язку з наявністю в її допінг-пробі забороненої речовини - роксадустату. З того моменту Симона Халеп відсторонена від виступів у професійному турі.

+

В ITIA прокоментували нове звинувачення для експершої ракетки світу.

"Ми розуміємо, що сьогоднішня заява ускладнює і без того гучну ситуацію. Від самого початку цього процесу - як і будь-якого іншого в ITIA - ми були прихильні взаємодії з пані Халеп у делікатній, ефективній та оперативній формі. Ми, безумовно, розуміємо, що ця справа викликає великий інтерес у засобах масової інформації. Було б недоречно коментувати конкретні деталі до завершення процесу, але ми продовжуватимемо взаємодіяти з незалежним трибуналом Sport Resolutions і представниками пані Халеп так швидко, як це можливо".

Нагадаємо, що місяць тому румунська тенісистка дала інтерв'ю, в якому вперше прокоментувала процес розгляду її відсторонення через застосування забороненої речовини.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: www.itia.tennis


 

Додано admin:  20/05/23 12:40  Переглядів: 3 687   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.