Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Монфіс здійснив неймовірний камбек у нічному п'ятисетовому матчі проти Баеса

У чоловічій сітці Відкритого чемпіонату Франції зіграні всі матчі першого кола
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 28 травня - 11 червня • ґрунт •
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)

Перше коло

Гаель Монфіс (Франція, WC) - Себастіан Баес (Аргентина) 3:6, 6:3, 7:5, 1:6, 7:5

Хольгер Руне (Данія, 6) - Крістофер Юбенкс (США) 6:4, 3:6, 7:6(2), 6:2
Франсіско Серундоло (Аргентина, 23) - Жауме Мунар (Іспанія) 6:1, 2:6, 7:6(5), 6:1
Яннік Ганфманн (Німеччина, LL) - Тьягу Монтейро (Бразилія) 6:3, 7:5, 6:7(6), 6:7(2), 7:5
Артур Ріндеркнех (Франція) - Рішар Гаске (Франція) 6:4, 2:6, 6:2, 7:6(4)
Тейлор Фрітц (США, 9) - Майкл Ммо (США) 6:2, 6:1, 6:1
Еміл Руусувуорі (Фінляндія) - Грегуар Баррер (Франція) 6:2, 6:7(7), 5:7, 6:1, 6:4
Григор Димитров (Болгарія, 28) - Тимофій Скатов (Казахастан, Q) 6:0, 6:3, 6:2
Гідо Пелья (Аргентина) - Кентен Аліс (Франція) 6:4, 6:7(7), 2:6, 7:6(4), 7:6(4), 7:6(4)

+

Гаель Монфіс поступався 0-4 по ходу вирішального сету, але зумів зрівняти рахунок. Француз програв свою подачу в дев'ятому геймі, проте не дав Баесу подати на матч, після чого взяв свою подачу і зробив ще один брейк. Поєдинок тривав майже чотири години. Французький тенісист зіграв 38-й п'ятисетовий матч у кар'єрі та здобув 19-ту перемогу. На Ролан Гаррос Монфіс виграв 11 із 15 таких поєдинків.

Нагадаємо, що цього року 36-річний Гаель Монфіс, який повернувся до Туру після травми ноги, програв сім із восьми зіграних матчів, а єдину перемогу здобув на "челленджері" після відмови суперника в другому колі. Французький тенісист виграв свій 119-й матч в основній сітці турніру Великого Шолома і 38-й на Ролан Гаррос.

У другому колі Гаель Монфіс зіграє проти шостої ракетки світу Хольгера Руне.

Артур Ріндеркнех з четвертої спроби виграв матч в основній сітці домашнього "мейджора". У другому колі суперником француза стане восьма ракетка світу Тейлор Фрітц.

Додано admin:  31/05/23 08:40  Переглядів: 6 537   Рейтинг:: +1