Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Варільяс виграв третій п'ятисетовик поспіль, Алькарас, зіграє проти Музетті в четвертому колі

У верхній частині чоловічої сітки Відкритого чемпіонату Франції зіграні всі матчі третього кола
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 28 травня - 11 червня • ґрунт • €19,804,000
Чинний чемпіон: Рафаель Надаль (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Денис Шаповалов (Канада, 26) 6:1, 6:4, 6:2
Лоренцо Музетті (Італія, 17) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 14) 6:1, 6:2, 6:4
Себастьян Офнер (Австрія, Q) - Фабіо Фоніні (Італія) 5:7, 6:3, 7:5, 1:6, 6:4
Стефанос Циципас (Греція, 5) - Дієго Шварцман (Аргентина) 6:2, 6:2, 6:3
Новак Джокович (Сербія, 3) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, 29) 7:6(4), 7:6(5), 6:2
Хуан Пабло Варільяс (Перу) - Губерт Гуркач (Польща, 13) 3:6, 6:3, 7:6(3), 4:6, 6:2

+

Карлос Алькарас другий рік поспіль зіграє в четвертому колі Ролан Гаррос. Іспанський тенісист виграв 10-й матч поспіль на турнірах Grand Slam - це його перший "мейджор" після титулу на US Open минулого року. За вихід у чвертьфінал Алькарас гратиме проти Лоренцо Музетті, якому програв торік у фіналі турніру в Гамбурзі (загальний рахунок їхнього протистояння 1-1).

Лоренцо Музетті вдруге цього року зіграв проти Кемерона Моррі і здобув другу перемогу. Лоренцо вдруге в кар'єрі зіграє в четвертому колі турніру Великого Шолома і вдруге зробить це на Ролан Гаррос. 2021 року італієць у четвертому колі також грав із лідером посіву - Новаком Джоковичем і, вигравши два перші сети на тай-брейках, не зміг дограти поєдинок, знявшись у п'ятій партії.

"Кваліфаєр" Себастьян Офнер уперше в кар'єрі зіграє в четвертому колі "мейджора". Австрієць зіграв другий матч у кар'єрі з п'яти сетів і здобув другу перемогу (2017 року він на Вімблдоні переміг Джека Сока). Наступним суперником Офнера стане грек Стефанос Циципас, якому він програв у 2017 році в кваліфікації турніру в Антверпені.

Новак Джокович виграв свій 88-й матч на Ролан Гаррос і 17-й раз пройшов до четвертого кола турніру. Серб вчетверте зіграв проти Алехандро Давидовича-Фокіни і здобув третю перемогу. Далі Джокович зіграє проти перуанця Хуана Пабло Варільяса, який на шляху до четвертого кола виграв три п'ятисетові поєдинки.

Хуан Пабло Варільяс продовжує свій паризький марафон, вигравши третій п'ятисетовий матч поспіль. До Ролан Гаррос на рахунку перуанця не було жодної перемоги в основній сітці "мейджора".