Ролан Гаррос. Мухова та Стівенс пробилися до четвертого раунду турніру

Підсумки шостого ігрового дня на Відкритому чемпіонаті Франції
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Кароліна Мухова (Чехія) - Ірина-Камелія Бегу (Румунія, 27) 6:3, 6:2
Еліна Аванесян (-, LL) - Клара Таусон (Данія, Q) 3:6, 6:1, 7:5
Еліна Світоліна (Україна, SR) - Анна Блінкова (-) 2:6, 6:2, 7:5
Слоан Стівенс (США) - Юлія Путінцева (Казахстан) 6:3, 3:6, 6:2

+

Кароліна Мухова взяла реванш у Ірини-Камелії Бегу за поразку в цьому сезоні на турнірі WTA 1000 у Мадриді і вперше обіграла румунку. У 2019 році тенісистки зустрічалися у другому колі Ролан Гаррос. Чешка вперше за п'ять років виступів у Парижі вийшла до 1/8 фіналу (програвала в третьому колі два попередні сезони). Далі Мухова зіграє проти Еліни Аванесян.

Слоан Стівенс зрівняла рахунок в очних зустрічах із Юлією Путінцевою (3-3) і вдев'яте зіграє в четвертому раунді французького "мейджора". Свій найкращий результат американка показала п'ять років тому, коли вийшла до фіналу, в якому поступилася Сімоні Халеп. За місце у чвертьфіналі Стівенс боротиметься з Ариною Соболенко, якій програла у всіх трьох минулих зустрічах.