Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Ролан Гаррос

Пресконференцію першої ракетки світу на Ролан Гаррос перервали після запитання про Соболенко

Пресконференцію першої ракетки світу на Ролан Гаррос перервали після запитання про Соболенко
Польському журналісту Домініку Сенковському не дали поставити запитання Ізі Швьонтек про відмову Аріни Соболенко проводити загальну пресконференцію після матчу третього кола.

"Польська частина пресконференції Іги Швьонтек була перервана після запитання про Аріну Соболенко", - написав у своєму Twitter польський журналіст.

"Іга почала відповідати: "Я чула, що вона не прийшла на загальну прес-конференцію, але не знаю, з якої причини. Я чула, що вона не почувалася комфортно..." - встигла сказати Іга, коли модератор перервав її відповідь і повідомив, що пресконференцію закінчено", - додав поляк.

Пізніше Домініку Сенковському вдалося отримати офіційний коментар щодо цієї ситуації від WTA: "Ми перепрошуємо за непорозуміння, але ми не розуміли польської мови і перервали пресконференцію, оскільки в нас уже просто не було часу".

+

Зазначимо, що в п'ятницю пресслужба Ролан Гаррос провела "секретну" пресконференцію Орисі Соболенко для обраних журналістів, а також не надала розшифровку спілкування з журналістами "нейтральних" тенісистів Карена Хачанова та Андрія Рубльова.

Нагадаємо, що на своїй пресконференції після матчу другого кола Аріна Соболенко відмовилася відповідати на прямі запитання[/b] про підтримку президента Білорусі Олександра Лукашенка та війну в Україні.

Джерело: twitter.com/dsenkowski07/status/1665037620332621827?s=20


 

Додано admin:  4/06/23 09:20  Переглядів: 4 459   Рейтинг:: 0  
1 1
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.