Світовий теніс / Ролан Гаррос

Японська тенісистка отримала дискваліфікацію на Ролан Гаррос за те, що влучила м'ячем у болгерл

Інцидент стався в матчі третього кола турніру в парному розряді
Після розіграшу в п'ятому геймі другого сету Мію Като, яка грала разом з Алділою Сутджіаді, відбила м'яч на половину корту суперниць у бік болгерл і влучила в неї. Дівчинка почала плакати, і на це звернули увагу Марі Боузкова і Сара Соррібес Тормо та домоглися від судді на вишці, щоб він викликав супервайзера, хоча той говорив, що це сталося випадково.

Після обговорення цієї ситуації з тенісистками і суддею матчу було ухвалено рішення про дискваліфікацію японки, яка покинула корт у сльозах. Матч закінчився за рахунку 7:6, 1:3 на користь чесько-іспанського дуету.

Пізніше Като на своїй сторінці у Twitter вибачилася перед дівчинкою, яка подає м'ячі, своєю напарницею, командою і глядачами за цей неприємний інцидент. Також японка написала, що Ролан Гаррос оштрафував її на призові та зароблені на турнірі очки. Зазначимо, що матч Като в міксті знаходиться в розкладі ігрового дня на сьогодні.