Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Ролан Гаррос

Соболенко розповіла, що чекала Світоліну біля сітки через "інстинкт", а Лукашенка "просто зараз" не підтримує

Друга ракетка світу вперше за кілька днів провела пресконференцію в традиційному форматі
Соболенко розповіла, що чекала Світоліну біля сітки через "інстинкт", а Лукашенка "просто зараз" не підтримує
Арина Соболенко після перемоги над Еліною Світоліною поспілкувалася з журналістами у звичайному режимі.

- Наприкінці матчу ви підійшли до сітки і чекали, що й Еліна підійде. Але ви знали, що вона не потисне вам руку. Чому ви так зробили?
- Я не знаю. Це був просто інстинкт, як я завжди роблю після всіх моїх матчів.

- Очевидно, на адресу Еліни трохи був свист з боку трибун, коли вона виходила з корту. Мені цікаво, чи були ви здивовані цим, якою була ваша реакція, коли ви це почули?.
- Я думаю, що вона не заслуговувала всіх цих вигуків. Я дуже поважаю те, що вона робить після народження дитини. Я насправді вражена тим, що вона робить. Я дуже поважаю її.

У тенісистки запитали про її світлини та зустрічі з Олександром Лукашенком, не нагадуючи ні про лист підтримки білоруського диктатора, ні про зустріч із ним напередодні Нового року після протестів. Соболенко теж вирішила про це не згадувати.

- Ми можемо знайти в Інтернеті багато фотографій, де ви з Олександром Лукашенком. Питання в тому, чому раніше ви могли пов'язати спорт і політику, а зараз виступаєте проти цього зв'язку?.
- Ну, ми грали багато матчів Кубка Федерації в Білорусі. Він був на наших матчах, фотографувався з нами після матчу. Нічого поганого тоді не відбувалося ні в Білорусі, ні в Україні, ні в Росії. І я вже багато разів говорила, що я не підтримую війну. Я не хочу, щоб моя країна була втягнута в будь-який конфлікт. Я говорила це багато разів, і ви знаєте мою позицію. У вас є моя позиція. У вас є моя відповідь. І те, чому я не хочу, щоб спорт був втягнутий у політику, просто тому що я - тенісистка, 25-річна тенісистка. І якби я хотіла займатися політикою, мене б тут не було. Я не хочу бути залученою ні в яку політику. Я просто хочу бути тенісисткою.

- Ви говорите, що не підтримуєте війну. Але ви все ще підтримуєте Олександра Лукашенка?.
- Начебто це складне питання. Якщо я маю на увазі, що я не підтримую війну, це означає, що я не підтримую Лукашенка просто зараз.

+

Нагадаємо, що раніше на турнірі друга ракетка світу провела закриту пресконференцію для обмеженого кола журналістів, а після перемоги в четвертому колі дала інтерв'ю тільки представнику WTA.

- Як пресконференція минулої середи вплинула на Вас протягом останнього тижня?.
- Вплинуло на те, як я почувалася, і я відчула неповагу до себе. Я відчувала, що журналіст намагається вкласти слова в мої вуста. Мені було некомфортно. Це саме те, що я відчувала. Так. Саме так.

- Чи можете ви пояснити різницю між тим, що ви прийшли сюди зараз, сьогодні, і тим, що не прийшли після двох попередніх матчів?
- Я завжди з великою повагою ставлюся до прес-конференцій. Я завжди відкрита у своїх відповідях. Мені було дуже погано, що я не прийшла сюди. Я не могла спати. Усі ці погані відчуття були в моїй голові, через які я не могла заснути. Мені було дуже погано, що я не прийшла. Я дуже поважаю всіх вас. Велике спасибі за те, що прийшли сюди, за те, що цікавитеся мною. Так, мені просто було так погано, через те що я не прийшла на прес-конференцію.

- Озираючись назад, чи не шкодуєте Ви про це рішення? Як Ви зараз почуваєтеся психологічно?.
- Ні, я не шкодую про прийняті рішення. Я відчувала, що мене дуже не поважають, і мені було дуже погано. Я маю на увазі, що турнір Grand Slam - це вже достатній тиск, і я просто намагалася зосередитися на собі, на своїй грі. Я дуже сподіваюся, що ви зрозумієте мене, мої почуття. Ви знаєте, що я дуже поважаю всіх вас, і я завжди відкрита. Ви можете запитати все, що завгодно. Ви отримаєте всю інформацію. Але на останній пресконференції я відчула, що моя пресконференція перетворилася на політичне телешоу, а я не є експертом у політиці. Я просто тенісистка. Так, мені просто потрібно зробити крок назад і зосередитися на моєму тенісі та на моїй грі. Так, і я почуваюся добре, від того що я це зробила, і мені шкода, що у вас не було можливості поспілкуватися зі мною. Але я тут сьогодні, і я готова дати відповіді на всі ваші запитання.

- Про це було й запитання до Еліни, чи не відчуває вона, що це дає вам перевагу, бо вона була тут і відповідала на багато складних запитань, а ви не робили цього протягом останніх кількох днів. Чи відчуваєте ви, що це дало вам якусь перевагу, що вам не довелося стикатися з цим протягом останніх кількох днів?
- Я думаю, що я впоралася з великим тиском на пресконференції, політичним тиском на пресконференції під час моїх останніх інтерв'ю, і я не думаю, що це дало мені якусь перевагу, тому що я почувалася дуже погано і не могла добре спати. І я думаю, що це не є ключовим фактором моєї сьогоднішньої перемоги в цьому матчі.

- Після своєї прес-конференції кілька днів тому ви сказали, що не почувалися в безпеці на тій прес-конференції. Сьогодні вам ставили запитання про політику і про те, що відбувається. Чи відчуваєте Ви себе сьогодні в безпеці?
- Так, відчуваю.

- Чому?
- Я думаю, можливо, тому, що в мене було кілька днів, щоб відключитися від прес-конференцій, кілька днів, щоб зібратися з думками, кілька днів, щоб усвідомити деякі речі. Так, тому я почуваюся безпечніше. І ніхто не вкладає слова мені в рот, тому це ще одна причина.

Десь між низкою запитань про пресконференції Арині Соболенко нагадали про любов тенісних фанів.

- У вас багато шанувальників по всьому світу. Вас називають Принцесою-воїном. У чому ви воїн? У чому ви принцеса? Що потрібно для того, щоб стати королевою тут, на Ролан Гаррос?.
- Я думаю, що я просто відчуваю, вдячність за те, що люди називають мене так. Я просто відчуваю, що я борець і це не йде окремо [від принцеси]. Я просто відчуваю себе принцесою-воїном, тобто великим бійцем. Я не знаю, що там з приводу того, щоб стати королевою Ролан Гаррос. Я просто повинна продовжувати зосереджуватися на собі, на своїй грі та намагатися показувати свій найкращий теніс щоразу, коли я на корті.

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! ??

? Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  6/06/23 20:00  Переглядів: 4 515   Рейтинг:: -1  
1 2
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.